Slavia – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 4:3 (po s.n.)
Zlín – Litvínov 7:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.)

21:57
    Dvě minuty zároveň dostává za nedovolené bránění Voráček.

19:18
    Domácí si ale zahrají přesilovku. Dvě minuty dostává za nedovolené bránění Ovčačík.

16:58
    Rozjetého Tomase zastavil ukázkovou sekerou Toman, za což si od sudího vysloužil dvě minuty.

14:54
    Hosté se opět tlačili do šance. Faltera ale trefili do masky a rozhodčí přerušil. Za vzájemnou strkanici putují za katr Růžička a Sýkora.

9:57
    A díky bojovnosti Kotrly dostává dvě minuty za podražení Trnka.

9:11
    Dvě minuty za vysokou hůl pro Treilleho. Ten trefil nešťastně Šedivého, který byl ovšem na zemi. Kam má hráč hokejku jinam dát mě nenapadá. Každopádně hosté hrají přesilovku.

1:55
    Bělohlav vyloučen za hákování. Předtím ale ujížděl sám na Málka Valský. Rozhodl se pro tvrdou ránu mezi betony. Na Málka si ale nepřišel.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 31. Bělohlav (Treille, Kameš), 32. Bicek (Procházka), 34. Kotrla (Eberle) - 44. Klimek (Vrána), 52. Szturc (Ujčík, Burger), 55. Klimek (Pohl, Voráček), 62. Trnka (Burger)

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Drtina, Kameš, Piskáček, Šmach, Procházka, Růžička, Toman - Bicek, Patera, Kuchler - Kalla, Treille, Bílek - Bělohlav, Látal, Valský - Eberle, Knotek, Kotrla - Stieler.
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Punčochář, Ovčačík, Trnka, Voráček, Malík, Rehák, L. Kovář - Szturc, Burger, Huna - J. Sýkora, Húževka, Svačina - Klimek, Vrána, Pohl - Ujčík, Strapáč, Tomas - Šedivý.

Rozhodčí: Hradil, Homola - Prchal, Kis