K. Vary – Sparta 1:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Plzeň – Slavia 4:3 (po s.n.) | Opava – Olomouc 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 3:6 (kon.)
Havířov – Znojmo 2:4 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 14.01.2011, 18:00DHL Extraliga juniorů

38:48
    Nosek (PCE) dostává trest na 2 plus 10 minut za vražení zezadu.

35:54
    Územní převaha Rebelů vyústila v pardubické vyloučení, když brankář Landsman (PCE) je potrestán 2 minutami za vysokou hůl. Trest odpykává Moučka (PCE).

32:22
    V obranném pásmu fauloval Zdráhal (PCE) a odnesl si 2 minuty za držení protihráče.

22:41
    Lenoch (PCE) se provinil proti hokejovým pravidlům vražením na hrazení a dostává 2 minuty.

18:20
    Nejdříve zkoušel štěstí se svou střelou od modré čáry Krejnus, jehož ostrá rána nepřekvapila pozorného gólmana Peška. Následně zamíchal s pukem na holi ve středu hřiště Blažek a byl zastaven Stoklasou (PCE), jenž dostává 2 minuty za podražení. Při signalizované výhodě vytvořili Rebelové před brankářem Landsmanem obrovský závar, ale nikdo nedoklepl puk za brankovou čáru.

15:19
    Poměr sil na ledové ploše se nám rychle vyrovnal, ujíždějícího Dočekala, který vpádu zakončil jen do Peškova betonu, musel na poslední chvíli zastavit vracející se Novotný (HBR) a dostal 2 minuty za podražení.

15:03
    Za záchrannou brzdu zatáhl v obranném pásmu Krejnus (PCE) a vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

14:19
    Lenoch si nabruslil do útočného pásma, z levého kruhu tvrdě vypálil a brankář Pešek jeho projektil vyrazil do bezpečí, ale po odpískání dostává 2 minuty za podražení Musil (HBR).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 37. P. Blažek (Ondráček, J. Milfait), 42. J. Milfait (Ondráček), 58. Zohorna (Hadrava) - 15. Půhoný (Zdráhal), 27. Nosek (Půhoný, Hemský), 28. Moučka (Stoklasa), 29. Nosek (Půhoný, Hemský ), 30. Dočekal, 59. Dočekal (Vondráček)