Benátky n/J – Písek 2:3 (kon.) | Chrudim – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Olomouc – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 8:5 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 2:6 (kon.)
Tábor – Třebíč 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 6:1 (kon.)
HC Tábor
3:4 (1:3, 1:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 15.01.2011, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 1. liga (ČR)

54:03
    Vylučuje se na obou stranách. Z domácích putují za katr hned dva hráči - David Nedorost (2 minuty za hrubost) a Zdeněk Šperger (2 minuty sekání), třebíčský tým bude na trestné lavici zastupovat Martin Dudáš (2 minuty za hrubost).

50:35
    Štrba sekl hostujícího Přibyla a půjde si za to odpykat dvě minuty na trestnou lavici. Přesilovka pro Třebíč.

43:36
    David Nedorost zahákoval jednoho z hostujících útočníků a počet hráčů na ledě se tedy na chvíli vyrovná.

41:55
    Krätzer ve středním pásmu zachytil rozehrávku Třebíče a snažil se kotouč nasměrovat do útočné třetiny, Martin Čech ho však podrazil a jde si za to odsedět dvě minuty.

29:04
    Krásná přihrávka Lukáče mezi kruhy na Matušíka. Ten byl však seknut Martinem Dočekalem, a tak svou akci nedokončil. Domácí si však nyní zahrají dvouminutovou přesilovku.

26:13
    Hosté budou mít 23 sekund dvojnásobnou přesilovku! Jozef Lukáč vyhodil kotouč mimo hřiště a podle pravidel si jde na 2 minuty odpočinout mimo střídačku.

24:36
    Podruhé v dnešním zápase putuje na trestnou lavici domácí kapitán Zdeněk Šperger, tentokrát za podražení. Přesilovka pro Třebíč.

9:45
    První přesilovka pro domácí. Zdeněk Okál vyloučen na 2 minuty za podražení.

7:00
    Za katr putuje zkušený domácí útočník Zdeněk Šperger, který se provinil vražením na mantinel. Druhá přesilovka pro Třebíč.

3:37
    Domácí David Nedorost si pomohl držením a jde si za to odpykat 2 minuty na trestnou lavici. První přesilovka hostí.

Martin Jelič

Branky a nahrávky: 17. Nedorost (Mrkvička), 22. Mrkvička (Nedorost), 60. Štrba (Šperger) - 5. Přibyl (Dudáš, Kadela E.), 7. Vondráček (Burian), 15. Zahradník (Čech M.), 31. Burian (Ostřížek)

HC Tábor: Čech (Klestil) - Hartmann, Havran, Petráček, Rašner, Koktan, Kanov, Lukáč, Hastrman - Šperger, Štrba, Kocar - Nedorost, Matušík, Mrkvička - Krätzer, Plachý, Voříšek - Vild, Kolomý
    SK Horácká Slavia Třebíč: Fiala (Neruda) - Kadela R., Kania, Sláma, Ostrčil, Hrbáček, Dudáš, Malinský, Bulička - Vondráček, Dolníček, Okál, Kadela E., Dočekal, Zahradník, Čech, Laš, Ostřížek, Burian, Kocák, Přibyl

Rozhodčí: František Kalivoda - Daniel Reich, Jakub Svoboda