Třinec – Slavia 2:5 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.)
Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 4:2 (kon.) | Vsetín – Litvínov 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Kladno 0:4 (kon.) | Motor ČB – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 0:0 (odl.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 15.01.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

59:17
    Za vzájemnou potyčku jsou na 2 minuty za hrubost vyloučeni Chmelař (PCE) s Němcem (HBR).

55:49
    Mládek (PCE) dostává trest na 2 plus 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

54:30
    Hostům přesilová hra moc dlouho nevydržela. Rebelové v obranném pásmu uzmuli pardubické družině kotouč a ta se dopustila faulu. Dvouminutový trest za hákování si odpyká Havel (PCE).

54:05
    Na útočné modré čáře zakročil nedovoleně Kozlík (HBR), kterému rozhodčí udělil 2 minuty za faul kolenem.

48:03
    Za podražení dostává 2 minuty obránce Kulhánek (HBR).

46:56
    Od modré čáry vyslal nepříjemný projektil Řezníček, který brankář Dolejš i přes zakrytý výhled vyrazil ramenem do bezpečí v rohu pásma. Po odpískání dostává 2 minuty za zdržování hry Křesťan (HBR) a domácí se budou bránit se třemi bruslaři v poli.

46:38
    Pardubický rostoucí tlak přerušil až Kuchta (PCE), který s nevyvaroval faulu a vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

45:18
    Bojovníci z Kotliny zavezli puk do útočného pásma a hodně důrazná dvojice Špringl - Hynek zkoušela zblízka dorážet. Nakonec musel faulovat Petira (PCE), který dostal 2 minuty za držení protihráče.

39:21
    Bude se znovu vylučovat. Hlavní sudí poslal hosty do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká Fridrich (PCE).

36:14
    Postupující útočníky Pardubic zastavil na modré čáře Pavlas (HBR), ale neobešlo se to bez nedovoleného zákroku. Brodský obránce dostal 2 minuty za faul loktem.

35:07
    Za napadaní vyfasoval od sudího dvouminutový trest Řezníček (PCE).

23:44
    Na trestnou lavici je vykázán Němec (HBR), jenž se proti hokejovým pravidlům provinil nedovoleným bráněním.

20:58
    Rebelové založili rychlý útok, ze kterého vytěžili faul. Na trestnou lavici usedl za hákování Schneider (PCE).

13:51
    Pardubická územní převaha vyústila v havlíčkobrodské vyloučení. Na trestnou lavici míří Křesťan (HBR) za vražení zezadu.

04:41
    Rebelové se sice v útočném pásmu k zakončení neprobili, ale vynutili si faul. Na trestnou lavici usedl k dvouminutovému trestu za podražení Zellinger (PCE).

01:01
    Havlíčkův Brod se nastěhoval do soupeřova pásma, ale zde se provinil útočný faulem. Dvouminutový trest za faul kolenem dostává Chlubna (HBR).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 9. Němec (Jelínek, Šulák), 13. Špringl (Hynek), 42. Kozlík (Hynek, Špringl), 46. Kozlík (Kuchta) - 34. Schneider (Chmelař), 50. Chmelař (Řezníček)