Poprad – Zvolen 6:1 (kon.) | Martin – Nitra 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Žilina 3:0 (kon.)
Skalica – Košice 3:4 (kon.) | Banská Bystrica – HC Slovan 4:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
HC Slovan Bratislava
sk Neděle 16.01.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:16:05)

59:31
    Bohunický dve plus desať plus do konca zápasu, Kútny dve plus desať plus do konca zápasu.

59:31
    Ďalšia bitka, tentoraz Kútny a Bohunickým! Kútny zhodil súpera na zem a tým sa zápas skončil, nasledujú ďalšie tresty.

59:15
    Preisinger a Vizváry idú na dve minúty.

58:59
    Možno skôr povedať zápasnícka, lebo na päste ani nedošlo. Jaskmann ostal vyzlečený do pol pása, nasledujú tresty: Jackmann fasuje dve plus dve minúty, Demel dve minúty, Bambúch dve plus desať minút, Hvila dve minúty.

58:59
    Bambúch vyzliekol z dresu Jackmanna! Tak to bola neuveriteľná boxérska vložka po strkanici pred domácou bránkou!

58:15
    Spŕška striel hosťujúcich obrancov, už ale domáci vyhodili puk.

57:17
    Heizer ide na dve minúty, presilovka Slovana.

57:02
    Tak toto je veľké predstavenie Miroslava Laža, ktorý nasúkal svojmu bývalému tímu dva góoly!

56:30
    Bánská Bystrica dala gól! Lažo dostal puk od Weismanna a nekompromisne skóruje do odkrytej bránky! Zdá sa, že je rozhodnuté!

55:16
    Bambúch v bránkovisku trocha upravil účes Richardovi Hunovi! Vylučovať sa ale nebude.

54:55
    Heizerov pokus! Rybár likviduje lapačkou.

54:25
    Sýkora dobre podržalo puk v útočnom pásme.

53:00
    Bezchybná defenzíva baranov pokračuje, Slovan sa v tretej tretine prakticky k ničomu nedostal.

51:45
    Lipiansky poslal puk na hokejku Hudeca, ktorý sa dostal do ideálnej streleckej pozície! Rybár puk vyráža.