Šumperk – Havířov 7:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Sokolov 5:6 (po s.n.)
Děčín – Klatovy 3:4 (po pr.) | Trutnov – Chotěboř 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Lev Benešov 4:3 (po pr.)
Nymburk – Kolín 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 6:5 (po pr.)
HK Opava
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 16.01.2011, 17:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

60:00
    Konec zápasu. (19:08:09)

59:42
    A opět zakázané uvolnění hostí. Opava však již má velmi málo času.

59:31
    Další icing Hodonína.

59:28
    Za potyčku vyloučení na obou stranách. Za opavské Tichý, za hosty Pokorný.

59:28
    Peksa fantasticky vychytal Kociánovu jedovku z mezikruží.

59:17
    Oddechový čas pro hosty.

59:17
    Hosté vyhazují přes všechny čáry. Ještě jedno vhazování v hodonínském pásmu.

59:10
    Slezan je však stále bezzubý. Hodonín si tak nejspíš již připíše tři body z tohoto klání.

58:30
    Iláš na střídačce. Opava je v šesti.

58:24
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Oznámeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Kukol nahazuje puk na bránu. Tam ho v pohodě likviduje Peksa.

56:00
    Výborně pracující obrana hostí stále nedovoluje dostat se domácím do útočného pásma.

54:05
    Závěrečný nápor Slezanu stále nepřichází. Domácí mají problém dostat se vůbec do útočného pásma.

53:22
    Pavelek naskakuje na ledě. Opava je v plném počtu.

53:08
    Obrovský závar před Ilášem. Puku se po delším snažení zmocnil bek Opavy Tichý a následně jej vyhodil před všechny čáry. Oba týmy jdou střídat.

51:58
    Na Salajku po odraženém puku zývala poloprázdná domácí klec. Hodonínský forvard však střelou bez přípravy těsně míjí.

51:22
    Pavelek teď zbytečně fauloval jednoho z hodonínských hráčů a na dvě minuty tak oslabuje svůj tým.

50:00
    Opava se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ovšem do žádných vyložených pozic se v této třetině nedostává. Navíc musíme říct, že hosté hrají v obraně velmi disciplinovaně.

Daniel Bartonec

Branky a nahrávky: 40. Kocián (Wolf, Vrabel) - 10. Beňa, 20. Flamík (Penák), 40. Jurásek (Flamík, Salajka)

HK Opava: Iláš (Vlašánek) - Kukol, Tichý, Bednárek, Tůma, Vrabel, Kysela, Grofek, Měch, Černý, Kocián, Polok, Pavelek, Herman, Mlýnek, Chalupa, Suchánek, Kříž, Wolf, Křesťan.
    SHK Drtiči Hodonín: Peksa (Rajčak) - Hoza, Rehuš, Korotvička, Jurásek, Flamík, Pokorný, Podešva, Šindelář, Tomášek, Miklík, Peš, Zelinka, Salajka, Beňa, Barták, Penák.