Ústí n. L. – Jablonec 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Liberec – Teplice 6:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:0 (1:0)
FK Příbram
Neděle 24.04.2011, 17:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítejte na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích, kde v 17:00 začne zápas 25. kola Gambrinus ligy mezi domácím Dynamem a 1. FK Příbram.

Pro oba soupeře je dnešní zápas velice důležitý v boji o záchranu. Jihočeši jsou momentálně na 13. místě tabulky s dvoubodovým náskokem na hosty z Příbrami.

SK Dynamo České Budějovice: Kučera - Laštovka, Lengyel, Žižka, Vulin - Hudson, Čirkin, Otepka, Nitrianský - Stráský, Ondrášek

1. FK Příbram: Hruška - Plašil, J. Štochl, Nohýnek, Pleško - Klesa, Tarczal, Ricka, P. Pilík, Koukal - Wágner

Rozhodčí: Příhoda - Filípek, Jiřík.

Trenér Dynama Jaroslav Šilhavý udělal oproti minulému zápasu v Jablonci hned několik změn. Do základní sestavy se vrací Roman Lengyel, který minulý týden nehrál kvůli hrozbě čtvrté žluté kartě. Nehrají ani Pavel Mezlík s Petrem Benátem, místo kterých se od úvodní minuty na hřišti objeví Rudolf Otepka a Fernando Hudson.

Příbramský trenér Roman Nádvorník nemůže dnes využít služeb Tomáše Pilíka, který si odpykává trest za čtyři žluté karty. Pouze na lavičce náhradníků oproti minulému zápasu s Plzní zůstal také Claude Videgla.

1

1
    Stráský si zpracovával v otočce míč, což se mu nepovedlo.

2
    Nitrianský zkoušel prostrkávat míč do vápna, přes Jakuba Štochla se mu to nepovedlo.

3
    Dlouhý nákop Vulina nabíhajícího Ondráška nenašel.

4
    Nepovedená střela Klesy, po které se bude kopat od branky Pavla Kučery.

5
    Dobrý pas do běhu dostal Klesa, k míči se naposlední chvíli dostal Žižka a s pomocí Kučery míč skončil mimo nebezpečné území před brankou.

6
    Na Střeleckém ostrově registrujeme první pokus Dynama o ohrožení branky.

7
    Otepka našel rozběhnutého Stráského, který se však do zakončení nedostal. Zastavil ho totiž nedovoleně Pleško.

8
    Standardní situace pro Dynamo. Míč nakonec uvedl do hry Stráský a trefil tyč!! Následná dorážka Hudsona už mezi tři tyče nezamířila.

9
    Dlouhý nákop Vulina našel jen hlavu Nohýnka.

10
    Průnik po pravé straně hřiště zkusil Hudson. Ovšem nesetkalo se to s úspěchem.

12
    Klesa dostal příliš dlouhou přihrávku a tak se míč stal snadnou kořistí pro Kučeru.

13
    Míč se dostal ke Kučerovi, který ho nakopává dopředu.

15
    Lehký nákop do pokutového území Dynama, míč odvrací Žižka.

16
    Hruška nyní musel jít hodně z branky aby zastavil Hudsona. Nakonec je z toho aut pro Dynamo

17
    Vágner zahrál ve středu hřiště rukou. Rozehrávat může Lengyel.

18
    Obrovské šance teď spálili Českobudějovičtí! Centr do vápna nezasáhnul Nitrianský a odkrytou branku netrefil Hudson.

20
    Žlutou kartu dostává od sudího Příhody Grigorij Čirkin.

21
    Po standardní situaci se do zakončení dostal Vulin, ale přestřelil!

23
    První vynucené střídání přichystal Jaroslav Šilhavý. Místo Michala Žižky přichází David Horejš.

24
    Další šance Dynama, tentokrát však scházelo poměrně dost.

24
    Tvrdý zákrok předvedl kapitán Budějovic Lengyel, sudí Příhoda kartu nevytahuje. Vše řeší domluvou.

25
    Ke střele z otočky se dostal Stráský, mimo!

26
    Co domácí dnes zahazují to je nevídané, nyní byl hlavním hrdinou celé situace gólman a kapitán Příbrami Aleš Hruška.

28
    Příbram je v držení míče na polovině hřiště.

29
    Faulu na Klesu se dopustil Hudson.

30
    Nákop Klesy zastavuje Otepka.

31
    Do velké šance se dostali hosté! Plašil z hranice malého vápna míjí!

33
    Nákop Plašila končí v Kučerových rukavicích.

34
    Nepřesná rozehrávka domácích a k míči se tak dostává Pleško.

35
    Hra nyní je hodně vyrovnaná.

36
    Na centr Hudsona si nabíhal Stráský, z hranice malého vápna přestřelil.

36
    Po akci hostů se bude kopat roh.

37
    Příbram se však z rohového kopu nijak neprosadila.

38
    Nákopávaný balón z nohy Koukala se ke Klesovi nedostal.

39
    Útočného faulu se v souboji s Vulinem dopustil Pilík.

40
    Centr do pokutového území z kopačky Hudsona Hrušku nijak nezaměstnal.

41
    Po útočném faulu budou rozehrávat hosté

42
    Souboj Ricka - Vulin vyzněl lépe pro domácího beka.

42
    Hudson znovu nacentroval do vápna, míč sice proletěl ale nezbezpěší ještě trvá.

43
    Roh pro Dynamo.

43
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu míč prodloužil Horejš ke GRIGORIMU ČIRKINOVI, který otevírá skóre dnešního důleřitého utkání!

První poločas máme za sebou. Na Střeleckém ostrově jsme viděli plno šancí, ale branka padla jen jedna. První velká příležitost přišla už v 8. minutě, kdy po Stráského trestném kopu zvonila tyč! Mnoho příležitostí zejména pro Dynamo přišlo po 18. minutě, ale ani jednou míč neskončil v síti. Nestalo se to ani na opačné straně, velkou šanci spálil Plašil. Gól padnul až v závěru, po rohovém kopu se prosadil Grigorij Čirkin.

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

46

46
    Kouč Příbrami Roman Nádvorník připravil jednu změnu do druhé půle. Místo Pavla Ricky na trávník nastoupil Matěj Štochl.

46
    Přihrávka na Ondráška mířila do ofsajdu.

47
    Za zastavení jednoho z domácích hráčů dostává žlutou kartu Stanislav Nohýnek.

48
    Centr domácích prodlužoval Ondrášek. Míč se dostal jen k Pleškovi.

49
    Dnešnímu utkání na Střeleckém ostrově přihlíží 2477 diváků.

50
    Velká šance domácích, Ondrášek z malého vápna přestřelil!

52
    Přihrávku Otepky zastavil před útočníkem Ondráškem Nohýnek.

53
    Po delší době se do příležitosti dostali také hostující fotbalisté. Tarczal sice dvakrát udržel míč, ovšem střela Plašila nebyla přesná.

54
    Hudson z vápna minul!

55
    Žlutou kartu vidí za faul na Plašila Lengyel a příští utkání tak nemůže hrát.

56
    Balón mířicí před Kučeru odvrátil Hudson.

57
    Domácí vybojovali rohový kop.

58
    Lengyel dostal po rohovém kopu míč přímo na hlavu, jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla!

59
    Hosté z Příbrami dnes podruhé střídají. Místo Pavla Pilíka přišel Daniel Huňa.

60
    Hosté se teď dožadovali penalty nebo alespoň rohového kopu. ANi jedno přání nebylo sudím vyslyšeno.

61
    Vyrovnání mohlo být na světě, jenže. Huňova hlavička mířila na zadní tyč kam si nabíhal leško, ale nebyl dostatečně rychlý.

62
    Další akce hostů. Před Klesou včas odkopnul NItrianský.

62
    Bude to roh pro hosty.

63
    Míč se snášel do vápna, ale nakonec se tam k němu nikdo z hostů nedostal.

64
    Druhé střídání také v domácím týmu. Místo Hudsona přichází Pavel Mezlík.

65
    Zajímavá akce domácích, nakonec to bude jen odkop od branky Aleše Hrušky.

66
    Další útok Budějovic, míč končí v zámezí.

67
    Z dálky zkusil pálit Mezlík, míč skončil na obraném valu na hranici pokutového území.

68
    Na stadionu to opět zahučelo poté co si dobrou pozici na střelu vytvořil Laštovka.

69
    Standardní situace pro hosty.

69
    Po přímém kopu Huňi se nic nestalo, ale nabízí se šance na brejk.

70
    Faul na Laštovku, standardka pro Budějovice.

72
    Po standardní situaci míč propadnul Hruškovi a dostal se až na zadní tyč ke zcewla volnému TOMÁŠI STRÁSKÉMU, který dává druhou branku Dynama v dnešním zápase.

73
    Z protesty vidí žlutou kartu gólman hostů Aleš Hruška.

74
    Žlutou kartu vidí na druhé straně Zdeněk Ondrášek.

75
    Hosté vybojovali roh.

76
    Hosté se k žádnému ohrožení branky nedostali.

77
    Hruška šel hodně z branky proti nabíhajícímu Stráskému, tiho sejmul, ale akce pokračovala a pro ZDEŇKA ONDRÁŠKA nebyl problém skórovat do prázdné branky! 3:0

78
    Gólman Příbrami ALeš Hruška následně vidí druhou žlutou a tím pádem jde do sprch!

80
    Hra se nám teď zastavila, nejen kvůli rozcvičování gólman Příbrami, ale také kvůli ošetření Tomáše Stráského.

81
    Nucené střídání hostů. Místo Tomáše Wágnera jde na hřiště gólman Jakub Rondzik.

82
    Střídání i na domácí straně. Místo Stráského přichází František Němec.

84
    Další domácí akce, která je ale zastaven pomezním sudím - ofsajd.

86
    Žlutou kartu vidí domácí obránce Lovre Vulin.

87
    Kučerovi vypdanul míč po střele z dálky. Roh.

88
    Nadějně rozehraný roh, nakonec míč končí v náručí Kučery.

89
    Šance na útok pro Dynamo.

90
    Druhá půle se bude prodlužovat o tři minuty.

90+1
    Nákop Lukáše Pleška končí v náručí Pavla Kučery.

90+2
    Útok Příbrami...

90+2
    ...žádné nebezpečí před brankou Dynama nepřinesl.

90+3
    Zajímavá šance pro Budějovice, Nitrianskému rána nesedla.

Druhá půle nám nabídla dva domácí góly a dokonce i červenou kartu pro hostujícího gólmana.

To je pro dnešní den ze Střeleckého ostrova všechno. Přeji Vám hezký zbytek dne a někdy příště opět nashledanou. (18:52:16)