Jirny – ŘEZUZ Děčín 3:1 (kon.) | Roudnice – Vyšehrad 3:0 (kon.)
Neděle 24.04.2011, 17:00Divize skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

SK Viktorie Jirny: Štěpnička - Bílek, Obermajer, Starec, Smola - Lemchi, Kliment, Dubský, Kejha - Kincl, Jandzik

FK ŘEZUZ Děčín: Chodura - Horáček, Podolský, Jirchář, Hoffmana - Cimpl, Betyár, Marguš, Žáček - Demčenko, Folprecht.

Rozhodčí: .

4
    Hosté začali aktivně a bez respektu. Z úvodního tlaku vytěžili první rohový kop.

20
    Prvních dvacet minut není znát, že hraje první s posledním.

30
    Marek Kincl "zazdil" jubilejní pátou brankovou příležitost, kdy z osmi metrů neusměrnil hlavou míč do brány.

45
    Jirny právě vstřelily branku!
    Hosté hráli v prvním poločase dvacet minut více než vyrovnanou partii. Poté se už hrálo na jednu branku a domácí měli šest ložených brankových příležitostí a teprve v závěru půle se z té nejméně vyložené prosadil MAREK KINCL a Jirny vedou 1:0.

46

46
    Domácí střídají. Odchází Dubský, nastupuje dorostenec Daniel Přibyl.

48
    Druhou branku přidává hlavou MAREK KINCL a domácí vedou 2:0.

55
    Žlutou kartu dostává hostující Podolský.

55
    Domácí podruhé střídají. Martina Smolu nahradil Josef Šimek.

68
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hostující PODOLSKÝ snižuje první střelou hostí na domácí bránu ve druhém poločase.