Děčín – Lev Benešov 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 6:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:3 (po s.n.)
Uh. Hradiště – Karviná (Baník) 4:7 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 1:3 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 3:0 (kon.)
Sokolov – Řisuty 3:5 (kon.) | Klatovy – Milevsko 3:6 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
HC Technika Brno
Sobota 10.09.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

58:34
    Dochází k malým problémům v hledišti, ale nedošlo ke konfliktu s příznivci hostů, kterých přijela malá skupinka. Problém se týká malé skupiny domácích fanoušků. Publikum skanduje "my chceme hokej!"

52:31
    Vyloučen Habrovec (TEC) - 2 minuty hrubost. Už třetí menší trest brněnského kapitána.

50:18
    Vyloučen Pokorný (HOD) - 2 minuty sekání. 3/5

48:57
    A to už neplatí. Vyloučen Komárek (HOD) - 2 minuty hákování. 3/4

47:36
    Na ledě se začíná jistřit. Vyloučen Zapletal (TEC) na 2 minuty nedovolené bránění + 10 minut osobní trest nesportovní chování, za další osobní trest hráč potrestán do konce utkání. Menší trest odpyká Šedý. 4/3

47:26
    Vyloučení na obou stranách. Benýšek (TEC) - 2 minuty nedovolené bránění a Jurásek (HOD) - 2 minuty vysoká hůl. 4/4

43:33
    Vyloučen Pokorný (HOD) - 2 minuty nedovolené bránění.

38:09
    Vyloučen Kocák (HOD) - 2 minuty vražení. 4/4

36:12
    Vyloučen Habrovec (TEC) - 2 minuty hákování.

32:58
    Domácí jdou do tří! Vyloučen Komárek (HOD) - 2 minuty vražení.

32:16
    Domácí hráčská lavice potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě - trest odpyká Peš (HOD)

29:50
    Vyloučen Kocák (HOD) - 2 minuty vysoká hůl.

26:42
    Vyloučen Klimeš (TEC) - 2 minuty hákování.

23:50
    Vyloučen Rehuš (HOD) - 2 minuty sekání.

19:28
    Vyloučen Sajdl (HOD) - 2 minuty podražení.

16:48
    Vyloučen Mráz (TEC) - 2 minuty hákování.

11:08

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 19. Komárek (Rehuš), 28. Pokorný (Hollý, Špok), 29. Hollý (Rehuš), 36. Jurásek (Komárek, Salajka), 48. Komárek (Vlk), 59. Špok - 13. Rajnoha, 29. Matouš (Bělohlávek), 40. Česnek (Vozdecký), 46. Odehnal (Strýček)

SHK Drtiči Hodonín: Peksa(Šenk) - Pokorný, Svoboda, Komárek, Miklík, Salajka, Vlk - Hoza, Rehuš, Fiedler, Špok, Popolanský, Brzobohatý, Kocák, Bauer, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Hollý
    HC Technika Brno: Jirkův(Novák) - Habrovec, Žalud, Vozdecký, Babic, Úlehla, Strýček, Jurča, Česnek, Sedláček, Rajnoha, Zapletal, Jelínek, Odehnal, Šedý, Benýšek, Bělohlávek, Gabriška, Matouš, Klimeš, Mráz