Mladá Boleslav – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 5:2 (kon.)
Slavia – K. Vary 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 3:2 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:2 (kon.)

55:14
    Za přílišný důraz před Volkem dostává 2 minuty (krosček) Langhammer.

50:35
    Za držení dostává 2 minuty Pojkar.

47:48
    Kranjc vyloučen za zdržování hry.

42:42
    A Červený si vztek okamžitě vybil na jednom z obránců a dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

42:32
    Červený dostal pas od jednoho z domácích beků, ale byl přihrávkou tak zaskočen, že nedokázal zakončit mezi tyče!

38:32
    Mountfield právě vstřelil branku!
    FRANTIŠEK PTÁČEK se dobře nabídl spoluhráči z druhé vlny a forhendovou kličkou přehodil Volkeho betony. Asistence: Rostislav Martynek, Jiří Šimánek.

35:49
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V brankovišti se první k volnému kotouči dostal ROBIN HANZL a bez obtíží ho zasunul do prázdné branky. Kovář se nestihl vrátit na brankovou čáru po tvrdé střele od modré čáry. Asistence: Karel Kubát, Martin Hujsa.

33:34
    1:07 5 na 3 pro domácí.

33:34
    První vážnější šance Litvínova v přesilovce končí faulem na Lukeše a Gulaš dostává 2 minuty za hákování.

32:41
    2 minuty za držení dostává Mertl.

32:25
    Do prostoru mezi kruhy si najel VOJTĚCH KUBINČÁK a bleskovým tahákem rozvlnil síť nad Kovářovou vyrážečkou. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

19:11
    RENÉ VYDARENÝ napřáhl od modré a puk přeskočil Volkemu přes příložník hole. Asistence: Václav Novák, Jakub Langhammer.

18:47
    Hübl dostává další 2 minuty, když se opět natáhl holí po projíždějícím soupeři.

8:11
    Domácí se delší dobu bránili tlaku Budějovic, ale Hübl to přehnal s aktivitou a dostává 2 minuty za hákování.

4:38
    Rychlá akce domácí první řady končí bombou VIKTORA HÜBLA z levého kruhu a jeho střela vymetla vzdálenější růžek Kovářovi branky. Asistence: Vojtěch Kubinčák, František Lukeš.

0:11
    2 minuty za vyhození puku mimo kluziště z obrany dostává Kranjc.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 5. Hübl (Kubinčák, Lukeš), 33. Kubinčák (Lukeš, Hübl), 36. Hanzl (Kubát, Hujsa) - 20. Vydarený (Novák, Langhammer), 39. Ptáček (Martynek, Šimánek)

HC VERVA Litvínov: Volke - Černošek, Gula, Pojkar, Kubát, Stříteský, Jareš, Kousalík, Skuhrovec - Kubinčák, V.Hübl, Lukeš - Frolík, Hujsa, Jenáček - Majdan, Hanzl, Gerhát - Bojer, Heinisch, Trávníček.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Kolarz, Mikuš - Šimánek, Kašpařík, Martynek - Gulaš, Langhammer, Květoň - Sailer, Mikeska, Podlešák - Kuchejda, Mertl, Pšurný

Rozhodčí: Hodek, Šindler - Barvíř, Blümel