4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 06.10.2011, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

58:52
    Další branku mohl přidat Valský. Jeho dorážku ale chytil Franěk. Valský byl dohrán, což se mu nelíbilo a tak si jde odsedět dvě minuty za krosček, protože oplácel.

55:40
    5/3 1:32 pro Kladno, kdy František Lukeš fauloval zbytečně v útočném pásmu a dostává dvě minuty za držení.

55:12
    Hosté jdou znovu do čtyř. Dragoun se dostal ke střele, ale hosté úmyslně posunuli branku. Trest odpyká Pojkar.

50:58
    Karel Kubát (LIT) podrazil na modré Pateru a dostává dvě minuty.

47:11
    Kladno si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Jiří Gula (LIT).

44:22
    A Dragoun vybojoval i faul. David Pojkar (LIT) dostává dvě minuty za hákování.

43:53
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává Milan Toman (KLA), hříšník dnešního utkání.

37:10
    Ján Brejčák dostává dvě minuty, Kladno mělo ponechanou výhodu.

16:15
    Dvě minuty za nedovolené bránění pro Hübla (LIT), který vyjel na Kallu za brankou, ten se ale vytočil před ní a trefil tyčku!

30:57
    Další přesilovka pro Kladno. Hosté asi pochopili, že domácím to jde v pěti lépe, než ve čtyřech. Dvě minuty dostává Ján Brejčák (LIT) za podražení.

26:38
    Zároveň si ale vybojovalo další faul. Dvě minuty dostává Karel Kubát (LIT) za nedovolené bránění.

23:41
    Dvě minuty za podražení dostává Richard Jareš (LIT). Dragoun ve výhodě selhal před Fraňkem. 0:58 5/3.

22:39
    Marek Černošek (LIT) dostává dvě minuty za hákování. Valský ujížděl do brejku, ale Černošek ho dojel a na jeho úrovni se dopustil faulu. Dvě minuty jsou tedy na místě.

21:24
    Milan Toman (KLA) dostává dvě minuty za držení, dnes podruhé.

15:40
    Teď se ale právě díky Hovorkovi dostali domácí do potíží. Marek Hovorka (KLA) dostává 2+2 minuty za vysokou hůl. 1:01 3/5.

14:41
    Přesilovku si zahraje Litvínov. Milan Toman (KLA) dostává dvě inuty za držení.

07:09
    Kladno si zahraje přesilovku. Po buly hákoval unikajícího kladenského hráče Michal Trávníček (LIT).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 2. Lukáč (Kuchler, Piskáček), 7. Kalla (Dragoun), 38. Hlaváč (Kalla, Bicek), 58. Dragoun (Toman, Bicek) - 16. Lukeš (Jenáček)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Růžička, Skrbek, Procházka, Toman, Lepine, Piskáček, Kolafa - Bicek, Patera, Hlaváč - Kalla, Dragoun, Hovorka - Bílek, Lukáč, Kuchler - Valský, Knotek, Kafka - Melka.
    HC VERVA Litvínov: Franěk (Volke) - Pojkar, Kubát, Jareš, Skuhrovec, Kousalík, Gula, Černošek, Brejčák - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Trávníček, Hanzl, Ručinský - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Gerhát, Majdan.

Rozhodčí: Hodek, Souček - Kis, Svoboda