Liberec – K. Vary 2:6 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Kladno – Slavia 3:5 (kon.)
Zlín – Olomouc 4:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Pardubice 1:3 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:1 (po s.n.) | Znojmo – Kometa Brno 1:7 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Až Tomáš Rousek vyzrál na Bílka, dva body tedy zůstávají na domácí půdě.

Frank Kučera přestřeluje!

Ani Švihálek nedává gól!

Kantor vychytal Doležala!

Jakub Babka za domácí také ne!

Jako první se rozjíždí Vlček ze Sparty a nedává!

Samostatné nájezdy začínají.

A na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Sparta před Kantorem zle zatápí domácímu celku.

63:06
    Puk se po nemastné a neslané střele jednoho z hostů otřel hned o tyč i o břevno, ale z branky naštěstí pro domácí zase vypadl ven.

62:18
    Lukáš Kříž zkusil vypálit od modré, ale Bílek střelu dobře viděl a jeho lapačka zasáhla v pohodě.

61:43
    Rozjetou Spartu brzdí ofsajd.

60:42
    Vladimír Zvoník se uvolnil hostujícím obráncům, ale k zakončení se nedostal.

60:01

Obrovskou šanci pět vteřin před koncem měli na svých holích domácí, ale Švihálek nedokázal puk usměrnit do téměř prázdné branky. Nyní je na řadě pěti minutové prodloužení.

60:00

58:54
    Vybojované útočné pásmo domácích.

58:07
    Ale domácí se nevzdávají, zkouší řadu způsobů, jak opět odskočit na rozdíl jedné branky. Obránci Sparty jsou ale pozorní.

56:10
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hned po buly po Kantorově levici Procházka nahrává Davidu Mertovi a ten střelou do růžku branky stav utkání vyrovnává.
    Asistence: Martin Procházka

55:16
    Důležitý zákrok si připisuje Kantor, ihgned po skončení přesilovky zkouší Sparta srovnat stav utkání. Leč marně.

55:15
    5/5.

53:15
    Marzin Semerád (CEB) - 2 minuty - faul kolenem 4/5.

53:14
    5/5.

52:36
    Domácí tentokrát nemohou najít recept na přesilovou hru.

51:14
    David Merta (SPA) - 2 minuty - krosček - 5/4.

50:40
    Švihálek a Svoboda v situaci na jednoho bránícího Pražana nauspěli.

50:03
    Eddie Turek zachránil důrazným soubojem útočné pásmo.

49:26
    Zápas nabírá na obrátkách, do šancí se teď dostávají i hosté, kteří se mnohem častěji zabydlují v obraném pásmu Jihočechů.

48:01
    Michal Švihálek z očí do očí Bílkovi puk za jeho záda nedostal. Tak dlouho si s kotoučem hrál, až mu jej golman vypíchl.

47:40
    5/5.

45:40
    Jan Předota (CEB) - 2 minuty - držení protihráče - 4/5.

44:50
    A Bílek zase v akci, tentokrát puk vytěsnuje mimo tři tyče vyrážečkou.

44:02
    Martin Sekera mohl zvýšit vedení domácích, ale v jasné gólové šanci nedokázal puk zvednout přes Bílkův beton.

39:59
    Dominik Müller (SPA) - 2 minuty - podražení - 5/4.

39:55
    5/5.

38:59
    Domácí dokonce ujížděli dva na jednoho, ale Bílek puk vytěsnil.

38:00
    Polovina dlouhé přesilovky nepřinesla nic výjimečného.

37:11
    Šimon Antooníček se zkusitl prosadit s pukem na holi na hranici brankoviště, jeho záměr ale Kantor přečetl.

35:55
    Domácí statečně odolávají sparťanskému tlaku.

35:06
    4/5 - 4 minuty a 44 vteřin

34:55
    Radek Seidl (CEB) - 5 minut + do konce utkání - vražení zezadu - 3/5 11 vteřin.

33:06
    Michal Švihálek (CEB) - 2 minuty - sekání - 4/5.

33:02
    Svoboda po samostatné akci vystřelil, ale Bílek kotouč ukryl pod lapačku. I tak se Sparťané na Svobodu sesypali.

32:26
    5/5.

31:23
    Jan Pohl (SPA) a Radek Seidl (CEB) 2 minuty - hrubost

30:26
    Stanislav Eis (SPA) - 2 minuty - podražení - 5/4.

30:09
    Sice se Sparta na moment dostala do své útočné třetiny, ale vše se zase vrací do starých kolejí.

28:34
    Dorážení domácích hokejistů se nelíbí sparťanským, ti tak hru i osobní souboje začínají přitvrzovat.

28:03
    Domácí si v pohodě hlídají jak střední, tak i své útočné pásmo. Naopak u Sparty vázne kombinace a ne a ne se dostat ke Kantorovi.

26:14
    Nebezpečná situace před Bílkem, opět zblízka zkoušel dorážet Svoboda. Puk ale trefil jen Bílkovo připravené chrániče.

25:43
    A Sparťané jsou po dvoujnásobné přesilovce na koni, domácí raději vyhazují na icing.

25:26
    5/5.

24:59
    Kantor sice střelu zastavil, ale je viditelně otřesen. Nakonec se chystá chytat dál.