HC Kladno – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 9:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 5:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Liberec 2:1 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:2 (kon.)
Třinec – Zlín 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 13.10.2011, 18:00DHL Extraliga juniorů

59:00
    Herman se dostal do mezikruží odkud ale netrefil prázdnou branku!

58:23
    Hosté hrají se šesti bruslaři v poli!

49:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté korigují, Chvostek přichází o čisté konto! Po chybě domácí obrany se Zlínští dostali do přečíslení dvou proti jednomu! To vedl Tomáš Fořt, který nakonec předložil puk LUKÁŠI FINSTERLEMU, který propálil přesunujícího se Chvostka! Asistence: Tomáš Fořt.

44:32
    Bajtek se snažil rozpohybovat Kašíka a zavěsit do horního rohu! To se mu ale nepovedlo, stav zůstává stejný.

44:32
    A oceláři mají další možnost ke vstřelení branky! Unikajícího Filipa Bajtka zastavil Michael Janota! Bajtek si celou situaci zopakuje z trestného střílení!

44:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    Místo toho tady je třetí branka Třince! Do přečíslení dvou na jednoho se dostali Jakub Juhász a JAN DIVIŠ! Oba si nejprve dvakrát vyměnili puk, poté Diviš propálil Kašíka mezi betony! Asistence: Jakub Juhász.

42:47
    Oceláři jdou do dvoubrankového vedení! Krásnou akci mezi Jakubem Ižackým a FILIPEM BAJTKEM zakončil druhý jmenovaný přesnou střelou mezi betony brankáře Kašíka! Asistence: Jakub Ižacký.

38:37
    Domácí jdou opět do čtyř. Peter Bezuška bránil Michaela Janotu za hranicí pravidel, půjde si proto odpočinout na dvě minuty.

33:26
    A domácí jim to oplácejí vedoucí brankou! Do třinecké rychlé protiakce se zapojil JAKUB IŽACKÝ, který nakonec dokázal propálit brankáře Kašíka! Asistence: Filip Bajtek

31:06
    Další oslabení Ocelářů. Za katr tentokráte usedá Jakub Ižacký, který podrazil svého soupeře.

27:50
    Vyloučeným tedy je Ondřej Burzala - 2 minuty - sekání.

22:37
    Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Tomáš Fořt, který si tam odsedí dvě minuty pro podražení.

21:07
    Neskutečné! Před Chvostkem stál Tadeáš Kundera! Ten několikrát dorážel, ale ani napětkrát nepřekonal brankáře Ocelářů! Třinečtí jsou kompletní.

19:02
    Oceláři jdou do tří! Vyloučen byl David Roupec, který hrál příliš vysokou holí. Zlín 5:3 - 7 vteřin.

17:09
    Aktivita Zlína přináší své ovoce v podobě první přesilovky. Na trestnou lavici usedá Ondřej Burzala, který se provinil držením.

13:10
    Třinečtí si svým tlakem vybojovali další početní výhodu. Na trestnou lavici je poslán Zdeněk Sadil, který tam odsedí dvě minuty.

02:43
    Oceláři se dopustili icingu. Na trestnou lavici zároveň usedá hostující Lukáš Finsterle, který hákoval svého soupeře.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 34. Ižacký (Bajtek), 43. Bajtek (Ižacký), 45. Diviš (Juhász) - 50. Finsterle (Fořt)

HC Oceláři Třinec: Chvostek D. (Carbol) - Burzala, Bezuška, Jonáš, Roupec, Hurtík, Macháček - Matuš, Bajtek, Herman, Ižacký, Kasperlík, Juhász, Bumbál, Diviš, Kajaba
    Berani Zlín: Kašík (Rozum) - Pelc, Janota, Buchta, Kovařík, Merta, Sadil, Sedláček, Zábojník - Kundera, Fořt, Valenta, Strojil, Haloda, Finsterle, Popelka, Janeba, Burša, Doležálek, Kučera

Rozhodčí: Fiala - Gebauer, Lederer