Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:1 (kon.) | Havířov – Přerov 5:4 (po pr.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Uh. Hradiště 4:0 (kon.) | Technika Brno – Nymburk 4:1 (kon.)
Břeclav – Trutnov 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:6 (po pr.)
Kutná Hora – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 09.11.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

59:57
    David Kupec do tyče. Co dnes Vajgar nedal...

59:49
    Puk už padal do branky hostů po Kocarově ráně, ale jeden z beků baseballově vyrazil mimo.

57:57
    Měrka v tutovce trefil jen Dolejšovu lapačku! Domácí mají obrovskou smůlu v koncovce.

54:32
    Vajgar má jednu z posledních šancí s výsledkem něco udělat, Marek Hadrava dvě minuty za podražení.

50:10
    Spartak právě vstřelil branku!
    A další akce hostů na jeden dotek, na jejímž konci byl MARTIN HADRAVA. Asistence Plachý a Zelený.

47:00
    Vajgar se sice více tlačí dopředu, ale pak přijde jedna šance hostů a je z toho branka. MARTIN TECL měl před brankou Kubeše prostor na usměrnění Plachého pasu do branky, nad Kubešovu lapačku. Asistence Tomáš Plachý.

42:08
    Hákování Pavla Suka, domácí mají možnost přesilové hry.

39:20
    Petr Votápek dvě minuty za podražení Davida Kupce.

38:31
    Rána od modré, několikrát lehce tečována zapadla do Kubešovy branky. Autorem gólu TOMÁŠ PLACHÝ, asistence Pavel Suk a Jiří Kubát.

31:19
    Vajgar už ve čtyřech se dral do brejku, Semrád faulován u mantinelu, dlouze se zvedá z ledu a co myslíte, vylučuje se? Ne.

30:20
    No to snad není pravda. Puk trefí jednoho z hostů a Jakub Bača dvě minuty za sekání.

29:00
    Sudí Würtherle z toho dělá basket, dvě minuty pro Svatopluka Měrku za podražení.

28:23
    Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách, Ville Mäkelä po přetlačované tělo na tělo dvě minuty za nedovolené bránění.

27:50
    Po střele Jaroslava Kocara z ostrého úhlu fauloval Davida Kupce Jiří Kubát, dvě minuty za podražení.

22:04
    Jaku Bača dvě minuty za sekání. Sudí dopřáli hostům delší výhodu, když neviděli asi tři hradecké kontakty s pukem.

19:59
    Kupec trefil tyčku!

18:27
    Radek Novotný dvě minuty, tento faul sudí viděli dobře.

18:04
    Zelený vyslal do brejku MARTINA HADRAVU, který efektně snížil. Asistence Jan Zelený.

15:52
    Jan Hrbatý dvě plus dvě minuty za vysokou hůl a deset minut za nějakou peprnou poznámku.

10:37
    Puk skákal Dolejšovi po betonech, jenže Záhora s Měrkou ho do branky nedoklepli.

08:13
    Daniel Záhora dvě minuty za držení.

07:41
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Parádní hokejová akce, brejk dvou na jednoho, Michal Milotinský přihrál přes obránce Spartaku přesně na hůl VILLEHO MÄKELÄHO, který blafákem překonal Dolejše mezi betony. Asistence Michal Milotinský.

06:07
    Domácí se prosadili hned po konci přesilovky. Svatopluk Měrka našel zpoza branky DANIELA ZÁHORU, který ranou z první asi ze dvou metrů mířil přesně do horní poloviny branky. Asistence Svatopluk Měrka.

03:52
    Faul na pronikajícího Marka Dvořáka, Tomáš Plachý dvě minuty za hákování.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Záhora (Měrka), 8. Mäkelä (Milotinský) - 19. Hadrava Martin (Zelený), 39. Plachý (Suk, Kubát), 47. Tecl (Plachý), 51. Hadrava Martin (Plachý, Zelený)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Ištvánik, Procházka, Bača, Semrád, Pavlíček, Klement, Hastrman - Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Sýbek, Härkönen, Mäkelä, Milotinský, Mazanec J., Markulinec.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Dolejš - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Novotný, Kasalý, Adam, Tecl, Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Votápek, Hadrava Marek, Havel, Vrátný, Siřiště.

Rozhodčí: J. Würtherle - J. Nepomucký, J. Žemlička.