Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:1 (kon.) | Havířov – Přerov 5:4 (po pr.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Uh. Hradiště 4:0 (kon.) | Technika Brno – Nymburk 4:1 (kon.)
Břeclav – Trutnov 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:6 (po pr.)
Kutná Hora – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 09.11.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Třetí třetina patřila hostům, když dvěma góly rozhodli o tříbodovém zisku. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (19:59:42)

60:00

59:57
    David Kupec do tyče. Co dnes Vajgar nedal...

59:49
    Puk už padal do branky hostů po Kocarově ráně, ale jeden z beků baseballově vyrazil mimo.

58:27
    Tomáš Kubeš vyhazuje na icing.

57:57
    Měrka v tutovce trefil jen Dolejšovu lapačku! Domácí mají obrovskou smůlu v koncovce.

56:31

55:50
    Spartak kontroluje hru při oslabení.

54:38
    Hosté vyhazují.

54:32
    Vajgar má jednu z posledních šancí s výsledkem něco udělat, Marek Hadrava dvě minuty za podražení.

53:12
    Semrád otálel se střelou od modré a to se mu stalo osudným, puk končí v ochranné síti.

52:16
    Plachý se marně natahoval po pasu, icing Pelhřimova.

51:48
    Spartak hraje jednoduše, přímočaře a to jim vychází. Domácí se snaží vozit puk až do odkryté branky. Výjimkou byla teď akce Svatopluka Měrky.

50:10
    Spartak právě vstřelil branku!
    A další akce hostů na jeden dotek, na jejímž konci byl MARTIN HADRAVA. Asistence Plachý a Zelený.

49:47
    Záhora v šanci.

48:54
    David Mazanec střílel od modré, Dolejš puk vyrazil, ale Měrka ho na několikrát do branky nedoklepl.

48:39
    Další icing Spartaku.

48:08
    Semrád pálil hned po buly, Dolejš byl připraven.

48:04
    Pelhřimovský icing.

47:00
    Vajgar se sice více tlačí dopředu, ale pak přijde jedna šance hostů a je z toho branka. MARTIN TECL měl před brankou Kubeše prostor na usměrnění Plachého pasu do branky, nad Kubešovu lapačku. Asistence Tomáš Plachý.

45:46
    Kupec nezpracoval prudký pas Pavlíčka, Dolejš si pak poradil s ranou Josefa Mazance.

44:59
    Martin Hadrava mířil nad.

44:08

43:29
    Skokan pálil z kruhu švihem, Dolejš neměl puk ve své moci, ale nakonec ho před Milotinským schoval.

43:08
    Ránu Josefa Mazance Dolejš zkrotil do své rukavice.

42:31
    Semrád pálil od modré, Dolejš dobře zasáhl svým betonem.

42:08
    Hákování Pavla Suka, domácí mají možnost přesilové hry.

41:24

41:00
    Kocar jel prakticky sám na Dolejše, obrana Spartaku mu výrazně dýchala na záda a zakončení hradeckého veterána nebylo vydařené.

40:21
    Puk ve středním pásmu.

40:01

Spartak dokázal nenápadnou ranou vyrovnat v předposlední minutě prostřední třetiny. Ve druhé třetině o sobě dal vědět hlavní arbitr Würtherle, který o sobě dal vědět několika, řekněme spornými verdikty. Třetí třetina začne přibližně v 19:28.

40:00

39:59
    Procházka střílel do modré, Kupcova teč naslepo minula hostující branku.

39:56
    Kocar dostal puk do jízdy, trefil náruč Daniela Dolejše.

39:27
    David Mazanec pálil od modré, Marek Dvořák se k teči nedostal, byl dostatečně tísněn.

39:20
    Petr Votápek dvě minuty za podražení Davida Kupce.

38:31
    Rána od modré, několikrát lehce tečována zapadla do Kubešovy branky. Autorem gólu TOMÁŠ PLACHÝ, asistence Pavel Suk a Jiří Kubát.

38:26
    Rána Martina Hadravy končí v ochranné síti.

38:05
    Milotinský nedostal od zadáků ideální pas a do brejku se nedostal. Puk končí u Dolejše.

36:20
    Agilní Havel prověřil po rychlém protiútoku Kubešovu pozornost.

33:57
    Na jedné straně Havel, na druhé straně Josef Mazanec, obě střely končí u brankářů soupeře.

32:57
    Votápek měl slušnou šanci, mířil však vysoko nad.

32:25
    Domácí v plném počtu. Závěr oslabení si domácí hokejisté pohlídali.

Skokan vyhazuje za branku hostů.

31:19
    Vajgar už ve čtyřech se dral do brejku, Semrád faulován u mantinelu, dlouze se zvedá z ledu a co myslíte, vylučuje se? Ne.

30:29

30:20
    No to snad není pravda. Puk trefí jednoho z hostů a Jakub Bača dvě minuty za sekání.

29:26
    To samé ještě jednou.

29:10
    Robert Procházka vyhazuje.

29:00
    Sudí Würtherle z toho dělá basket, dvě minuty pro Svatopluka Měrku za podražení.

28:23
    Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách, Ville Mäkelä po přetlačované tělo na tělo dvě minuty za nedovolené bránění.

27:50
    Po střele Jaroslava Kocara z ostrého úhlu fauloval Davida Kupce Jiří Kubát, dvě minuty za podražení.

27:03
    Skokan efektně tečoval Mazancovo nahození od modré, Dolejš zastavil puk se štěstím, když už zahájil přesun ke druhé tyči.

26:12
    Plachý v těžkém úhlu trefil jen boční síťku Kubešovy branky.

25:56
    Mäkelä se Skokanem ukázali svůj důraz kolem branky, ale Dolejš puk do branky nepustil.

24:44
    Hradec v ofsajdu, Semrád neudržel nohu na modré.

24:04

23:25
    Richard Adam vyslal ostrou ránu na Kubeše.

22:54
    Pavlíček nahodil při oslabení puk na Dolejše, jen tak tak, že Skokan netečoval.

22:04
    Jaku Bača dvě minuty za sekání. Sudí dopřáli hostům delší výhodu, když neviděli asi tři hradecké kontakty s pukem.

21:35
    Kocar střílel z ostrého úhlu.

21:22
    Kocar nenašel Kupce a po icingu se vše vrací před Kubeše.

20:42
    Plachý mířil na Kubešovu lapačku.

20:27

20:01

Vajgar má před sebou 27 vteřin početní výhody.

Vajgar vedl v osmé minutě již 2:0. V závěru třetiny hráli domácí přesilovku, Martin Hadrava ujel po pasu Zeleného a snížil. Druhá třetina začne přibližně v 18:42.

20:00

19:59
    Kupec trefil tyčku!

19:49
    Dolejš drží svůj tým. Vajgar ho ostřeluje, zkoušeli to Mazanec, Procházka, Kupec a Kocar.

18:59

18:27
    Radek Novotný dvě minuty, tento faul sudí viděli dobře.

18:04
    Zelený vyslal do brejku MARTINA HADRAVU, který efektně snížil. Asistence Jan Zelený.

17:15
    Kocarův průnik nevyšel, Procházka trefil od modré první hráče před sebou.

16:26

16:10
    Suk se osmělil při vlastním oslabení.

15:52
    Jan Hrbatý dvě plus dvě minuty za vysokou hůl a deset minut za nějakou peprnou poznámku.

15:21
    Teď se bojuje hlavně o střední pásmo.

13:45
    Havel měl slušnou příležitost, svým golfem však trefil prostředek branky, kde byl připraven Tomáš Kubeš.

12:37
    Sudí neviděl zákrok jednoho z hostů na Milotinského, kdyby se lépe koukal, mohl si Vajgar zahrát přesilovku.

11:04
    Milimetrový ofsajd Kupcovy formace.

10:37
    Puk skákal Dolejšovi po betonech, jenže Záhora s Měrkou ho do branky nedoklepli.

10:13

09:56
    Martin Hadrava to zkoušel po chytré kombinaci hostů, Kubeš puk vytěsnil.

09:00
    Bača vyhazuje až za branku Pelhřimova.

08:34
    Robert Procházka střílel od modré při vlastním oslabení.

08:13
    Daniel Záhora dvě minuty za držení.

07:41
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Parádní hokejová akce, brejk dvou na jednoho, Michal Milotinský přihrál přes obránce Spartaku přesně na hůl VILLEHO MÄKELÄHO, který blafákem překonal Dolejše mezi betony. Asistence Michal Milotinský.

07:16
    Hradec v ofsajdu.

06:07
    Domácí se prosadili hned po konci přesilovky. Svatopluk Měrka našel zpoza branky DANIELA ZÁHORU, který ranou z první asi ze dvou metrů mířil přesně do horní poloviny branky. Asistence Svatopluk Měrka.

05:52

05:25
    David Mazanec střelou od modré Dolejše nezaskočil.

04:44
    Hosté se zatím dobře brání.

04:11
    Puk v obranné třetině Vajgaru.

03:52
    Faul na pronikajícího Marka Dvořáka, Tomáš Plachý dvě minuty za hákování.

02:44
    První šance domácích, Milotinský trefil pouze brusle jednoho z hostujících obránců.

00:22
    Hostájící Plachý se hned vrhnul do útočení, Zelený střílel od modré čáry do Kubešovy lapačky.

00:01

Do branky hostů se staví Daniel Dolejš, do té hradecké Tomáš Kubeš.

Dnešní zápas rozhodne o čtvrtém místě. Udrží ho hosté z Pelhřimova nebo na bramborovou pozici vyskočí Vajgar? Odpověď na tuto otázku přinese dnešní duel.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Ištvánik, Procházka, Bača, Semrád, Pavlíček, Klement, Hastrman - Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Sýbek, Härkönen, Mäkelä, Milotinský, Mazanec J., Markulinec.

Spartak Pelhřimov: Čekal, Dolejš - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Novotný, Kasalý, Adam, Tecl, Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Votápek, Hadrava Marek, Havel, Vrátný, Siřiště.

Rozhodčí: J. Würtherle - J. Nepomucký, J. Žemlička..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Záhora (Měrka), 8. Mäkelä (Milotinský) - 19. Hadrava Martin (Zelený), 39. Plachý (Suk, Kubát), 47. Tecl (Plachý), 51. Hadrava Martin (Plachý, Zelený)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Dolejš - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Novotný, Kasalý, Adam, Tecl, Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Votápek, Hadrava Marek, Havel, Vrátný, Siřiště.

Rozhodčí: J. Würtherle - J. Nepomucký, J. Žemlička.