Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:1 (kon.) | Havířov – Přerov 5:4 (po pr.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Uh. Hradiště 4:0 (kon.) | Technika Brno – Nymburk 4:1 (kon.)
Břeclav – Trutnov 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:6 (po pr.)
Kutná Hora – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 09.11.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

54:32
    Vajgar má jednu z posledních šancí s výsledkem něco udělat, Marek Hadrava dvě minuty za podražení.

42:08
    Hákování Pavla Suka, domácí mají možnost přesilové hry.

39:20
    Petr Votápek dvě minuty za podražení Davida Kupce.

30:20
    No to snad není pravda. Puk trefí jednoho z hostů a Jakub Bača dvě minuty za sekání.

29:00
    Sudí Würtherle z toho dělá basket, dvě minuty pro Svatopluka Měrku za podražení.

28:23
    Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách, Ville Mäkelä po přetlačované tělo na tělo dvě minuty za nedovolené bránění.

27:50
    Po střele Jaroslava Kocara z ostrého úhlu fauloval Davida Kupce Jiří Kubát, dvě minuty za podražení.

22:04
    Jaku Bača dvě minuty za sekání. Sudí dopřáli hostům delší výhodu, když neviděli asi tři hradecké kontakty s pukem.

18:27
    Radek Novotný dvě minuty, tento faul sudí viděli dobře.

15:52
    Jan Hrbatý dvě plus dvě minuty za vysokou hůl a deset minut za nějakou peprnou poznámku.

08:13
    Daniel Záhora dvě minuty za držení.

03:52
    Faul na pronikajícího Marka Dvořáka, Tomáš Plachý dvě minuty za hákování.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Záhora (Měrka), 8. Mäkelä (Milotinský) - 19. Hadrava Martin (Zelený), 39. Plachý (Suk, Kubát), 47. Tecl (Plachý), 51. Hadrava Martin (Plachý, Zelený)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Ištvánik, Procházka, Bača, Semrád, Pavlíček, Klement, Hastrman - Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Sýbek, Härkönen, Mäkelä, Milotinský, Mazanec J., Markulinec.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Dolejš - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Novotný, Kasalý, Adam, Tecl, Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Votápek, Hadrava Marek, Havel, Vrátný, Siřiště.

Rozhodčí: J. Würtherle - J. Nepomucký, J. Žemlička.