Poprad – Trenčín 5:0 (kon.) | Nitra – Skalica 0:3 (kon.) | Zvolen – Martin 2:3 (kon.)
HC Slovan – Banská Bystrica 3:4 (po s.n.) | Košice – Žilina 2:1 (kon.)
HK Nitra
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HK Skalica
sk Neděle 20.11.2011, 17:00 • Nitra • Tipos Extraliga (SR)

47:20
    Bude sa vylučovať z ľadu dnes definitívne odchádza Hruška, ktorý dostal osobný trest do konca zápasu.

45:16
    Hostia budú mať výhodu o 2 hráčov, Korhoň - seknutie.

44:16
    Saliji hákoval a hostia budú zahrávať presilovku 4/5.

39:58
    Višňovský a Hruška za hrubosť v závere druhej tretiny dostávajú menšie tresty.

38:07
    Vyrúbalík podrazil Kružíka a domáci majú ďalšiu presilovku.

35:21
    Bučka má pre dnešok asi smolu pretože už po tretí krát putuje na tresnú lavicu.

35:02
    Nitra našla recept na Skalického brankára Lakosila, ale Bača trafil iba žrď.

33:12
    Skalica dala gól!
    Skalica zvyšuje svoj náskok na 0:2 v presilovej hre. Hruška naznačil strelu na modrej, posunul puk na ONDREJA ŠMACHA, ktorý vypálil tvrdú strelu a puk končí za chrbátom Šimbocha.
    Asistencia: Jan Hruška, René Školiak.

33:32
    Skalica dáva tretí gól, ktorý zrejme položí Nitru na kolená. PATRIK LUŠŇÁK najprv vystrelil na Šimbocha, ktorý ešte strelu stihol vyraziť pred seba, ale na ďalšiu dorážku nemal šancu. Asistencia: Tibor Višňovský.

31:56
    Skaličanie budú mať výhodu o jedného hráča, Chrenko - hákovanie.

29:04
    Korhoň hákoval a hostia budú zahrávať presilovku 5/4.

27:31
    Skalica otvára gólový účet dnešného stretnutia a však z prvej strely v druhej tretine čo bude domácich ešte dvojnásobne mrzieť. Michal Šátek si počkal na pohyb RASTISLAVA KONEČNEHO, ktorý nebol pokrytý na vzdialenejšej žrdi a backhandom prekonal Šimbocha. Asistencia: Michal Šátek.

23:01
    Konečne už je trochu rušne. Na tresnú lavicu putujú Fojtík, Hruška a Valčák. Skalica bude zahrávať presilovú hru 5/4

07:47
    Ďalší faul Skalice a znovu je to hráč Bučka, tentokrát za seknutie.

03:37
    Ďalšia presilovka Nitry na trestnej sa ocitol Bučka.

00:26
    Hneď v úvode stretnutia bude mať Nitra výhodu o jedného hráča. Hruška držal protihráča a dostal 2 minútový trest.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 28. Konečný M. (Šátek), 34. Šmach (Hruška, Školiak), 34. Lušňák (Višňovský)

HK Nitra: Šimboch (Penker) - Arvay, M. Hruška, Rais, M. Bača, Grman, König, Kružík, J. Polák - G. Saliji, Hrnka, Barinka - Podstavek, T. Chrenko, S. Saliji - Korhoň, Valčák, Fojtík - Uhnák, Šumichrast.
    HK Skalica: Lakosil (Tomek) - Gula, Šmach, Vyrúbalík, Bučka, T Magušin, Karlíček, M. Srnec - Obdržálek, R. Školiak, J. Hruška - Holovič, Lušňák, T. Višňovský - Konečný, Klejna, M. Šátek - M. Štepán, J. JuríkRozhodca: Jablukov, D.Konc - Návratek, Bogdaň.

Rozhodčí: Jablukov, Konc, Návratek, Bogdaň.