Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:9 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 7:9 (kon.)
Písek – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Litvínov
Neděle 20.11.2011, 16:00 • Pirátská aréna Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

61:42
    Těžká situace pro domácí! Vyloučen Martin Dvořák, za faul loktem.

54:00
    Další vyloučení Chomutova. Na dvě minuty vyloučen Aleš Macháček, za hákování. Litvínov má k dispozici další dvouminutovou přesilovou hru.

50:38
    Domácí budou hrát oslabení. Na dvě minuty, za napadení si jde odpočinout Rohla Roman. Litvínov má před sebou přesilovou hru.

Budou následovat tresty! Domácí Petr Macháček 2+2 minuty - hrubost. Hostující Radek Šíp 2+2 minuty - hrubost.

29:04
    Vyloučen hráč Litvínova. Na dvě minuty za napadení si jde odpočinout David Vostárek.

23:32
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Radek Šíp, za hrubost.

11:17
    Hosté jsou do čtyř. Vyloučen Tomáš Krátký, za podražení.

07:01
    Máme tu první vyloučení v zápase a půjde o domácího hráče. Trest pro domácí střídačku. Dvě minuty odsedí Kryštof Zedník.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 4. Kaše (Zedník), 58. Pitra, 65. Strunc (Macháček A.) - 9. Bárdoš (Brzek), 27. Stříbrný (Kučera, Moravec)

Piráti Chomutov: Lukeš (Strejc) - Toman, Dvořák, Gröger, Macháček, Klepl, Pokorný, Dimitrov, Kozák, Pitra, Macháček, Rohla, Pala, Páleník, Kaše, Rindoš, Zedník, Strunc.
    HC Litvínov: Spěšný (Slíba) - Helt, Najman, Bečvář, Jonák, Chmelař, Zeman, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Krátký, Dunko, Pospíšil, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera, Brzek.