Pelhřimov – Chotěboř 0:3 (kon.) | Trutnov – Nymburk 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:1 (kon.)
Uh. Hradiště – Prostějov 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 3:7 (kon.) | Přerov – Opava 1:2 (po s.n.)
Řisuty – Bílina 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 3:2 (po s.n.) | Děčín – Kobra 9:4 (kon.)
Klatovy – Lev Benešov 2:4 (kon.) | Sokolov – Milevsko 5:8 (kon.) | Kutná Hora – Jindř. Hradec 3:5 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 2:0 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 3:4 (po pr.)

58:37
    Minuta a půl dokonce -Karviná si odveze zaslouženě tři body, domácí bobři budou chtít minimálně na první půlku zápasu rychle zapomenout

58:07
    Offside hostí

56:45
    Bobři se stále snaží ještě o zkorigování stavu utkání.

54:06
    Karviná disponuje velice kvalitním a zkušeným kádrem, což potvrzuje i v dnešním utkání

51:15
    Bobři hrají proti Karviné nejlepší třetinu, vlastními hrubkami se však připravují o přijatelný výsledek

49:55
    Karviná právě vstřelila branku!
    Po hrubé individuální chybě přišel trest z hole Marka Ivana.Asistence: Vladimír Luka

48:26
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Tak tomuhle se říká přesilovka. Bobři od začátku svého soupeře uzamkli a skvělými přihrávkami rozebrali obranu hostů. Branku vstřelil Milan Kopecký. asistence Přemysl Vašut

44:58
    Šestou branku ve dvojnásobné přesilovce střílí David Mikšan. asistence: David Moravec, Vladimír Luka

44:43
    Vyloučen domácí Ovšák za vražení a Varga Martin za hrubost

Michal Václav

Branky a nahrávky: 34. Balga (Zábojník), 47. Ovšák (Ambruz), 49. Kopecký (Vašut) - 5. Hegegy (Luka), 13. Hegegy (Luka, Ivan), 20. Urbánek (Galvas, Blatoň), 25. Mikšan (Moravec), 29. Mikšan (Javín, Samiec), 45. Mikšan (Moravec, Luka), 50. Ivan (Luka)