Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.) | Chomutov – Písek 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Kadaň 3:2 (po pr.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 23.11.2011, 18:001. liga (ČR)

Dnešní utkání je u konce. Hradečtí v něm tedy vítězí v prodloužení, kdy bonusový bod vystřelil Jiří Hendrich. Zápas nám nenabídl přehršel šancí, přesto jsme viděli pět gólů. První polovina základní části končí, uvidíme, jak se soutěž bude vyvíjet ve své druhé části. To je ode mne pro dnešek vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne.

61:22

61:22
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec nakonec vítězí v tomto zápase a bere bonusový bod navíc! Vladislav Kubeš nahodil z úhlu na Tomáše Závorku, od něhož se puk odrazil před JIŘÍHO HENDRICHA, který se trefil do poloodkryté klece. Asistence: Vladislav Kubeš.

61:15
    Jiří Hendrich poslal po modré čáře žabičku na Zdeňka Čápa, který z těžké pozice vystřelil, ale Závorka je pozorný.

60:24
    Hradec se žene dopředu, ale puk se opět ocitl mimo hrací plochu.

60:01

Je za námi šedesát minut zápasu, kdy se o vítězi nerozhodlo. Po krátce pauze bude následovat prodloužení.

60:00

59:30
    Vypadá to, že dnešní střetnutí nejspíše dospěje do prodloužení. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.

59:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 721 diváků.

58:36
    Ladislav Rytnauer mohl rozhodnout! Ocitl se tváří v tváří Závorkovi, ale zakončení uspěchal. Jeho bekhendová rána neměla takovou razanci, jakou si asi hradecký útočník představoval.

57:50
    Dva momenty rozlítily hradecké publikum, které si myslí, že se mělo vylučovat. Píšťalka hlavního arbitra však zůstává němá.

57:00
    Hradečtí se snaží získat tři body pro sebe, vehementně se tlačí do útoku, ale hosté pozorně brání.

56:13
    Martin Koudelka v rychlosti objel branku, poté servíroval puk na Martina Vágnera, který střelou z první pořádně zaměstnal hostujícího muže v masce, avšak bez gólového efektu.

55:33
    Stane se tedy ještě něco zajímavého, nebo dospěje zápas do prodloužení. To nám ukáže zbývající čas.

54:51
    Michal Tvrdík s Martinem Koudelkou vyslali dvě střely, ani jeden z pokusů se však neujal.

54:12
    Tomáš Polák zahrál odvážnou malou domů, nutno dodat, že nechtěně.

53:39
    Hradečtí se nedohodli při rozehrávce a puk se zjevil až před Jakubem Čechem, kam se dral Tomáš Schmidt. Ke střele se kadaňský hokejista nedostal.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 17. Čížek (Tvrdík), 29. Budínský (Moskal), 62. Hendrich (Kubeš) - 6. Diviš (Szakal, Chlouba), 24. Polák (Stoklasa)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) – Čížek, Bendík, Poživil, Vágner, Čáp, Hendrich, Roupec, Chmelíř – Rytnauer, Tvrdík, Záhorovský – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Berger, Brož, Kubeš – Valášek, Macháň, Kadlec
    Sportovní klub Kadaň: Závorka (Jarina) – Mazanec, Malinský, Szakal, Schmidt, Révay, Zmeškal, Charousek K., Tollinger – Boušek, Mikšovic, Ton – Chlouba, Diviš, Polák – Novák, Charousek J., Skořepa "C" – Bursík, Kůs, Stoklasa

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Suchánek