Pelhřimov – Chotěboř 0:3 (kon.) | Trutnov – Nymburk 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:1 (kon.)
Uh. Hradiště – Prostějov 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 3:7 (kon.) | Přerov – Opava 1:2 (po s.n.)
Řisuty – Bílina 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 3:2 (po s.n.) | Děčín – Kobra 9:4 (kon.)
Klatovy – Lev Benešov 2:4 (kon.) | Sokolov – Milevsko 5:8 (kon.) | Kutná Hora – Jindř. Hradec 3:5 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 2:0 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 3:4 (po pr.)

59:22
    Vzájemné vyloučení na straně hostů Košatka na dvě minuty za sekání na straně domácích Kocman na dvě minuty za hrubost.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Klatovy v útočné polovině.

56:27
    Na dvě minuty za faul kolenem si jde hačnout Žoha.

55:23
    Benešov právě vstřelil branku!
    Po nahrávce Vacka v obrané polovině Dacsy se uvolnil do úniku 1:1. Střílí z levého rohu hřiště.