HC Kladno – Plzeň 0:3 (kon.) | Letňany – Hr. Králové 4:5 (po s.n.) | Vítkovice – Jihlava 4:1 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 8:2 (kon.)
Slavia – Chomutov 5:9 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.)
Pardubice – Liberec 0:5 (kon.) | Třinec – Vsetín 5:3 (kon.)
po s.n.
HC Letci Letňany
4:5 (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Čtvrtek 24.11.2011, 15:00 • Ice Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

59:05
    Jenže teď budou mít dvojnásobnou výhodu. Za sekání odchází domácí Šír.

55:09
    Emoce na ledě. Švábík nešetrně kolenem nabral jednoho z hostujících hráčů a vyfasoval pět minut plus do konce utkání. Hradecký hráč je odnášen na nosítkách a vůbec to s ním nevypadá dobře.

54:22
    Dlouho se hrálo v signalizovaném trestu. Nakonec odchází na dvě minuty za faul kolenem domácí střelec dvou branek Brejcha.

36:28
    Série vyloučení pokračuje. Za faul kolenem odchází hostující Kastner.

33:47
    Jenže teď se střelec branky nechal zbytečně vyloučit a jeho tým se bude muset bránit.

30:12
    Ale Letci mají šanci na reparát. Dvě minuty pro Váchu za podražení.

27:41
    Utkání je teď dost vyhecované.Příliš přemotivován byl Matějček a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

23:52
    Karabáček teď dostal krásnou přihrávku, řítil se sám na gólmana, ale lehce ho při zakončení sekl Klemenc a jde na dvě minuty.

20:57
    Možná až příliš aktivně, na dvě minuty je vyloučen Brejcha.

17:04
    V potyčce před brankou si nedovoleně počínal hradecký Konečný a jde na dvě minuty za hrubost.

14:05
    Hosté teď chybovali a v úniku domácího útočníka zastavil držením Suk. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

12:56
    Za podražení odchází domácí Štosek na dvě minuty.

9:46
    Vylučuje se. Za hákování jde na dvě minuty kapitán Bartoň.

3:18
    Za faul kolenem teď bude pykat Švábík.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 19. Karabáček (Kaplan), 27. Chvátal (Kaplan), 34. Brejcha (Švábík), 43. Brejcha (Uhlíř) - 5. Jebavý, 6. Procházka, 27. Ouzký (Klemenc, Jebavý), 60. Konečný, 65. Půlpán

HC Letci Letňany: Švihálek (Horák) - Brejcha, Šír, Hes, Uhlíř, Nebeský, Janda, Štosek, Švábík, Ječný, Rulf, Kaplan, Chvátal, Karabáček, Jenček, Arnošt, Homolka, Vacek, Litera. Trenér: Moravec
    Královští lvi Hradec Králové: Šivel (Hak) - Skála, Ouzký, Půlpán, Pilař, Suk, Jebavý, Suchan, Dostálek, Kastner, Matějček, Konečný, Procházka, Vácha, Brida, Rejl, Bartoň, Štědrý, Souček, Nedvídek, Klemenc. Trenér: Táborský