Vítkovice – Zlín 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:5 (kon.) | Plzeň – Kladno 4:1 (kon.)
K. Vary – Motor ČB 3:2 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
HC Sparta Praha
Pátek 25.11.2011, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Tipsport extraliga

Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek večera.

Boleslav nebyla v dnešním zápase horším týmem, spíše méně vyspělým. Proto se dá říci, že výhra Pražanů je zasloužená. Nejlepšími hráči zápasu jsou Michal Broš za Spartu a Zdeněk Bahenský za Boleslav.

60:00

59:53
    Sparta právě vstřelila branku!
    PETR TON zamířil ze středního pásma do prázdné brány. Bez asistence.

59:23
    Chaloupka posunul na modré čáře puk na Haye, ten vystřelil po ledě jen do připraveného Pöpperleho.

58:33
    Bahenský pálil ihned po buly, Pöpperle zasáhl vyrážečkou.

58:30
    Oddechový čas pro domácí, po němž zůstává Hübl na střídačce.

58:00
    Boleslav ještě v posledních minutách zvýšila aktivitu, jenže si zatím šanci nevypracovala.

56:21
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslav nakonec využívá druhou přesilovou hru! První střela DAVIDA STIELERA byla zablokována, následná dorážka téhož hráče už skončila za Pöpperem. Asistence: Tomáš Demel.

55:38
    Koma zastavil u střídaček postup Tomáše Rachůnka a domácí mohou znovu zaútočit.

54:47
    Sparta je ve čtyřech.

54:39
    Dominik Pacovský (SPA) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Boleslav bude hrát osm sekund 5 na 3.

53:48
    Podkonický nabídl velkou chybou na útočné modré čáře puk Treilleovi, který naštěstí pro Boleslav klopýtl a Bližňák už neměl zdaleka tak výhodnou pozici.

52:47
    Tomáš Rachůnek (SPA) vyloučen na dvě minuty za napadení.

51:10
    Boleslav zakládá už druhý protiútok, hosté však stále brání velmi pozorně.

49:56
    Domácí v plném počtu, Sparta se do šance nedostala.

49:38
    Boleslavští vyhodili puk a vystřídali.

Štěpán Tomš

Branky a nahrávky: 6. Bahenský (Vrbata), 57. Stieler (Demel) - 1. Broš, 6. Foster (Treille), 22. Tenkrát (Ton, Hanzlík), 41. Milam (Sersen, I. Rachůnek), 60. Ton

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Rýgl, Dudáš, Hay, Baldwin, Beňovič, Žabka, Chaloupka, Koma - Balaštík, Bahenský, Demel, Cetkovský, Stieler, Svačina, Vrbata, Goertzen, Mikulík, Podkonický, Tomas, Jiránek
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Hanzlík, Husák, Kasík, Kočí, Krstev, Milam, Phillip, Sersen - Bližňák, Broš, Forman, Foster, Jánský, Pacovská, Rachůnek I., Rachůnek T., Tenkrát, Ton, Treille Y., Žalčík

Rozhodčí: Homola, Smitka - Svoboda, Lhotský