Poprad – Nitra 2:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – Martin 4:1 (kon.)
HC Slovan – Skalica 7:3 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK VITAR Martin
sk Pátek 25.11.2011, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujeme za sledovanie dnešného prenosu a želáme príjemný víkend. (19:19:23)

Skončil sa výborný zápas, domáci po kvalitnom výkone zvíťazili 4:1. Blahoželáme k 3 bodom a hosťom želáme šťastnú cestu domov.

60:00

59:31
    Vylúčenie Martin, 2 minúty dostal Zukal.

59:05
    Kubiš sa snažil prebiť s pukom pred Šimka, v poslednej chvíli bol zblokovaný.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé 2 minúty.

57:59
    Zápas sa nám už viacmenej len dohráva, tempo hry opadlo.

56:30
    Richard Smotrila poslal direktom k zemi Lukáša Zelisku, toto bol zákrok na vylúčenie v podaní domáceho hráča.

56:02
    Ižvolt v drese MHC dostáva osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

55:30
    Do hry sa dostáva i žilinský mladík Jakub Linet, naopak na ľade od druhej tretiny chýba Vladimír Nemec.

54:00
    Hostia v týchto momentoch pôsobia odovzdane, domáci naopak šliapu naplno.

52:48
    Žilina dala gól!
    Krásna kombinácia dvojičiek v drese vlkov, Rišo Huna nabil zadovkou Robovi Hunovi, a ten strelou zápästím spomedzi kruhov zamiešal Marekovi Šimkovi iontový nápoj vo fľaške, pretože vymietol pravý horný roh. Gól : Huna Róbert. Asistencia : Huna Richard, Stupka.

52:00
    V zostave Žiliny nahradil Jakuba Drábeka Jakub Kubiš.

51:01
    Zápas opäť pokračuje.

Plexisklo opravené, na ľade sú oba tímy. V zápase budeme čochvíľa pokračovať.

51:00
    V Žiline sa chvíľu nebude hrať, domáci obranca vytrel s Petrom Galambošom mantinel a ochranné plexisklo to nevydržalo. Oba tímy odchádzajú do šatní.

51:00
    Hostia stále tlačia, domáci sa obetavo vrhajú do striel.

50:32
    Domáci v plnom počte.

49:50
    Hostia tlačia domácich v ich pásme, snažia sa strieľať, Marek Laco si však zatiaľ zaslúži absolutórium.

48:32
    Keďže Jakub Drábek bol na trestnej lavici v dnešnom zápase 3x a vždy za hokejkový trest, jeho aktuálny trest sa mení na trest do konca zápasu. Hostia však hrajú presilovú hru v trvaní 2 minúty.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 2. Dlouhý (Nemec, Sýkora), 30. Sivák (Stupka, Sýkora), 36. Drevenák (Michajlov, Smotrila), 53. Huna Róbert (Huna Richard, Stupka) - 22. Šišovský (Škoda, Kozák)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Ďurkech – Staňo, Dlouhý – Niník, Houdek – Krčula - Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemec, Sýkora – Drevenák, Mikhailov, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš.
    HK VITAR Martin: Šimko (Dzubina) – Zukal, Rúfus – Kozák, Výborný – Matejka, Drgoň – Murček, Hriňa – Markovič, Galamboš, Važan – Kriška, Škoda, Šišovský – Macejka, Ižvolt, Sobota – Vartovník, Zeliska, Škumát.

Rozhodčí: P. Grečko – Rovenský, V. Snášel