Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 26.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

56:13
    To nezůstalo u rozhodčích bez odezvy a oba soky poslali na trestnou lavici. Klobouček tedy vyfasoval dvě minuty za hrubost a písecký Všetečka 2+2 minuty taktéž za hrubost. Jeho trest odpykává Lukačovič.

53:01
    Teď už se Sedláček zapotí, písecký Lukačevič si totiž posedí za podražení na trestné lavici.

45:10
    Handlovský byl při svém tažení hákován Kanovem, který tak zamířil do penalty boxu.

39:54
    V samém závěru oslabil svůj tým Mrkvička, který se dopustil hákování.

30:03
    Ústí bude v tlaku pokračovat. Za nedovolené bránění se nyní do hry nezapojí Ferebauer. Využijí domácí svou třetí početní výhodu?

21:56
    Písek bude mít ještě více práce, protože dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ferebauer.

20:22
    Ústí bude mít výhodu první přesilové hry. Za podražení oslabí svůj tým Antončík.

10:29
    Za držení protihráče míří na trestnou lavici kapitán Lvů Klobouček.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 26. Daniel Boháč (Třetina, Klobouček), 57. Klobouček - 12. Slavík (Pavlíček, Antončík), 27. Nedorost (Nouza), 33. Ferebauer

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, A. Sedlák, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý - R. Kovář, Pajič, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Lev, Rod, Handlovský.
    IHC Králové Písek: V. Sedláček (Vajner) - Žovinec, Pavlíček, Havran, D. Všetečka, Lukáč, Kanov, Lukačovič - Antončík, L. Luňák, Slavík - Nouza, Bělohlav, Eberle - S. Polodna, Šperger, Jiří Kudrna - D. Nedorost, Melka, Ferebauer - připraven Mrkvička.

Rozhodčí: Kubeš - Štofa, Beneš

Diváci: 2 073