Vsetín – Zlín 4:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 4:6 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:7 (kon.)
Plzeň – Sparta 9:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 4:10 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Berani Zlín
Sobota 26.11.2011, 11:00Extraliga staršího dorostu

59:07
    Domácí si teď vytvořili tlak a vytěžili z něj faul Skočíka. Prohřeškem je sekání.

53:08
    A je po přesilovce.Kohout se vydal na útočný výlet, šikovně si počkal na zákrok Velčovského, který domácího hráče doslova podmetl. Dvě minuty podražení.

52:53
    Domácí teď zapomněli na zadní vrátka, Zuzaník sekl při hostující akci tři na dva zlínského hráče s pukem a jde za to pykat. Domácí čekají krušné chvíle.

50:09
    Hosté hráli v šesti a budou pykat. Zlínské střídačce se sice rozhodnutí čárového rozhodčího vůbec nelíbí, sudí jsou ale neoblomní. Další početní výhoda VHK je zde.

47:25
    ... a už zase ne. Za hákování je vyloučen Dominik Matula.

45:02
    ..zvlášť když jsou znovu do čtyři - Kratochvíl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, Hlavní rozhodčí přitom nejprve vůbec nehodlal vylučovat, názor změnil zřejmě až na radu čárových - což se hostům pranic nelíbí.

42:20
    Mika, asi trochu nechtěně, podrazl domácího hráče a za podražení putuje na dvě minuty za katr.

37:13
    Kužílek se ve snaze vybojovat puk ve středním pásmu dopustil krosčeku a nabízí tak domácím zajímavou výhodu přesilovky čtyři na tři.

36:38
    Mika se v souboji o kotouč dopustil podražení, je po zlínském přesilovce.

36:02
    Zuzaník vyloučen za krosček, Berani si znovu zahrají v přesilové hře.

32:27
    Z domácích protestů ale vyplynul pouze desetiminutový osobní trest pro Helešice.

30:57
    V následném souboji o puk se ale právě Mika dopustil faulu - dvě minuty, sekání.

28:37
    Za hrubost jsou vyloučeni Zuzaník a Galuška, oba na dvě minuty. Na přesilovce hostů pět na čtyři to ale nic nemění.

27:20
    Zbyněk Žabčík důrazným zákrokem odstaavil jednoho ze zlínských hráčů, dorážejícího před Svobodou a hlavní rozhodčí jej za hrubost posílá na dvě minuty na lavici hanby.

23:08
    Zlínská početní výhoda ale bude pokračoval. Za napadení je vyloučen vsetínský bek Josef Zuzaník.

20:00
    No a jelikož domácí nastoupili na led až ve chvíli, kdy zazněla siréna, budou za to potrestáni. Dvě minuty za pozdní nástup na led pro vsetínskou lavičku.

10:55
    První přesilovka zápasu je zde. Vyloučen hostující Dominik Matula za krosček.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 26. Šiafurdinov (Neuwirth), 43. Stodůlka (Kohout, Surý), 52. Šiafutdinov (Zuzaník, Kohout), 61. Stodůlka (Zuzaník, Kohout) - 20. Tomiga (Stuchlík, Matula), 25. Matula (Stuchlík), 31. Matula (Stuchlík)

VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) - Hajda, Žabčík, Hryciow, Vašíček, Zuzaník, Neuwirth, hrňa, Svozílek, Ščotka - Zvonek, Surý, Kohout, Stodůlka, Helešic, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov, Hořanský.
    Berani Zlín: Čepila (Hlaváč) - Grygera, Talán, Stuchlík, Hurta, Velčovský, Macharáček, Kužílek - Kratochvíl, Haničinec, Pelánek, Tomiga, Skočík, Zaremba, Matula, Hlaváč M., Dalajka, Mika, Galuška.