Atlético – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Malaga 3:2 (kon.) | Osasuna – Real Betis 2:1 (kon.)
Mallorca – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Granada – Zaragoza 1:0 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 04.12.2011, 20:00Španělská LaLiga

Žlutou kartu vidí dodatečně i Fernandez, který vůbec do zápasu nezasáhl.

88
    Parádní zákrok Iraizoze teď zabránil domácímu vedení! Pro Mallorcu z celé akce pramení pouze rohový kop.

86
    A další karta. Adresována je Toquerovi.

83
    Hemad byl na hřišti sotva pár minut a už je napomínán žlutou kartou.

80
    Mallorca naposledy střídá. Odchází autor rychlé domácí branky Alvaro Jimenez. Místo něj si na posledních deset minut zahraje Tomer Hemad.

79
    Domácí Chico vidí žlutou kartu. Následuje přímý kop Bilbaa z nadějné pozice.

74
    Druhé střídání domácího týmu, které znamená konec počínání v tomto duelu pro Nsueho. Do hry jde místo něj Ienaga.

72
    Hlavní rozhodčí dnes karetními tresty vůbec nešetří, zřejmě je vášnivým karbaníkem. Tentokrát si žlutý kartónek vysloužil Perez.

70
    Caceres vidí žlutou kartu.

68
    Opět se nám žlutí. Tentokrát před očima domácího Martiho.

56
    Nedovoleně si počínal domácí Ramis a sudí je nucen vytáhnout kartu žluté barvy.

55
    Střídá i domácí kouč. Do hry se podívá Marti, odpočinout si naopak míří Pina.

54
    Iturraspe je stažen ze hry, místo něj se na hrací ploše představí Inigo Perez.

51
    Iturraspe oceněn žlutou kartou.

46
    Do druhého poločasu se již nepodívá Aurtenetxe. Místo něj druhou pětačtyřicetiminutovku odehraje Gabilondo.

45+3
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí studená sprcha. Běžela už třetí minuta nastavení, když z levé strany odcentroval Ander Herrera přesně na hlavu FERNANDA AMOREBIETY, který usměrnil míč za záda domácího brankáře!

45+2
    Tissone si za svůj faul vykoledoval žluté napomenutí.

41
    Na žluté karty srovnáno. Potrestaným hráčem je hostující Amorebieta.

30
    Žluté napomenutí obdržel domácí záložník Pina.

26
    Bilbao zahrávalo přímý kop, po kterém se dočkalo branky. V ofsajdu se však poměrně hloupě zapomněl Toquero a gól tak logicky neplatí.