Brynäs IF
Středa 07.12.2011, 19:00Švédská Elitserien

58:37
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!

Hosté mířili do útočného pásma, proto Svedberg opustil klec, aby do hry pustil šestého hráče do pole. Jenže o pár vteřin později prázdné branky využil JOSEF BOUMEDIENNE! Asistence: John Norman, Mika Zibanejad.

51:36
    Brynäs právě vstřelili branku!

Tak přeci jen se DANIEL WIDING prosazuje, když prostřelil Wesslaua! Asistence: Sebastian Lauritzen.

12:20
    Brynäs v přesilovce snižují. Po nahrávce Gundersona pálil z dobré pozice SEBASTIAN LAURITZEN a snížil na 4:1.

10:04
    Snová první třetina domácích pokračuje. MARKUS NILSSON v polovině první třetiny zvyšuje náskok Djurgardens, když využil nahrávku Klubertanze. Domácí vedou již 4:0.

04:51
    Tak to je úvod z říše snů. Domácí vedou již o tři branky, když krátce po skončení oslabení skóroval JONAS ALMTORP.

04:04
    Při vyloučení Ölvestada se domácí ujímají již dvoubrankového vedení. Do úniku se dostal JOHN NORMAN a zvýšil náskok svého týmu.

01:46
    Domácí zažívají rychlý nástup do utkání. Hosté chybovali v obraně a MATTIAS CARLSSON otevírá skóre.

Václav Baumann

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 2. Carlsson (Holmqvist, Aberg), 5. Norman (Tjärnqvist M.), 5. Almtorp, 11. Nilsson (Klubertanz), 59. Boumedienne (Norman, Zibanejad) - 13. Lauritzen (Gunderson), 52. Widing (Lauritzen)

Djurgårdens IF: Wesslau - Tjärnquist, Holmquist, Printz, Klubertans, Boumedienne, Claersson, Brodin - Ölvestad, Ottosson, Nilson - Tjärnqvist, Zibanejad, Norman - Carlsson, Almtorp, Åberg - Eriksson, Eklund, Kempe.
    Brynäs IF: Holmquist (5. Svedberg) - Bertillson, Gunderson, Sundqusit, Elkholm, Andersén, Carlson, Molin - Lauritzen, Larsson, Ollas - Silfverberg, Jänkrok, Lavander - Johansson, Grändstrom, Widing - Rhodin, Hansen, Wänsströmm.