Eskişehirspor – Antalyaspor 1:0 (kon.) | Karabükspor – Gaziantep 0:0 (kon.) | Galatasaray – Fenerbahce 3:1 (kon.)
Eskişehirspor
1:0 (0:0)
Antalyaspor
Středa 07.12.2011, 17:00 • Atatürk Stadium, Eskişehirspor (Turecko) • Turecká Superliga

Je konec !!! Domácí Eskişehirspor si díky brance v 91.minutě připisuje další 3 body do tabulky turecké Superligy a jsou velmi příjemným překvapením ligy. Antalyaspor odjíždí ze stadionu Atatürk Stadium bez bodu. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:59:28)

90+5
    Tohle už domácí zvládnou, drží míč daleko od své branky.

90+4
    Domácí ještě z brejku nastřelují tyč gólmana Catkice.

90+3
    Tak to je pro hosty až příliš kruté. Celý zápas byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a i v deseti hráli dokonce útočně. I takový je fotbal...

90+1
    Eskişehirspor právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jen prosazují !!! Z rohového kopu Tella dává míč po zemi do prázdné branky B. KARADENIZ !!! 1:0 pro Eskişehirspor.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

89
    A naposledy střídají i hosté - Tita má již odpracováno, a na poslední vteřinky přijde Bassan.

88
    Antalyaspor na útočném výletu vybojoval autové vhazování.

87
    Druhé střídání hostí - odchází Zitouni a přichází Seras.

86
    Hosté již v deseti hluboko na vlastní polovině.

85
    Centr Tella do pokutového území odvrací hostující obrana.

83
    Eskişehirsporu zbývá k využití přesilovky posledních 7-8 minut.

81
    Antalyaspor střídá, odchází Boyraz a přijde Agcay.

80
    Standardní situace pro hosty, ale útočník Zitouni je v ofsajdu.

78
    Antalyaspor s míčem na kopačkách kombinuje, zatím to vůbec není znát, že hrají v deseti.

77
    Ale hosté si chtějí odvést z Atatürk Stadium minimálně bod, proto hrají velmi objetavě.

75
    Domácím zbývá asi 15 minut na to, aby využili výhodu jednoho muže v poli a rozhodli dnešní utkání ve svůj prospěch.

73
    Hosté šli do rychlého brejku, ale domácí Dede na poslední chvíli fauluje a dostává žlutou kartu.