Eskişehirspor – Antalyaspor 1:0 (kon.) | Karabükspor – Gaziantep 0:0 (kon.) | Galatasaray – Fenerbahce 3:1 (kon.)
Eskişehirspor
1:0 (0:0)
Antalyaspor
Středa 07.12.2011, 17:00 • Atatürk Stadium, Eskişehirspor (Turecko) • Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný středeční podvečer, vítejte při sledování online přenosu první turecké ligy mezi týmy Eskişehirspor - Antalyaspor. Utkání začíná v 17 hodin.

Eskişehirspor: Ivesa - Coskun, Nadarevic, Angelo, Dede - Ertugrul - Zengin, Sari, Potuk, Yaman - Ozbayraktar.

Antalyaspor: Catkic - Tandogan, Turan, Baris, Minev - Boyraz, Kaya, Dagasan, Tita - Inceman - Zitouni.

Rozhodčí: Serkan Cinar.

1

2
    Domácí s míčem na kopačkách začínají útočit.

3
    První šance Eskişehirsporu - střela Yamana jde nad.

4
    Bulent Ertugrul uviděl žlutou kartu.

6
    Ozbayraktar střílí z dobré pozice nad, to byla zajímavá příležitost domácího mužstva.

7
    Baris byl ošetřován, ale už se zase hraje.

8
    I hosté se začínají prosazovat, ale nepřesná přihrávka Tita vše ukončuje.

9
    U míče opět domácí, zatím kombinují ve středu hřiště a dopředu se moc neženou.

11
    Ani Potuk se nedokázal prosadit přes zhuštěný střed hřiště.

14
    Ostrý faul Barise, rozhočí zůstává klidný.

15
    Serdar Ozbayraktar (Eskisehirspor) se probojoval do zakončení, jeho pokus hlavou byl však zblokován.

18
    Rohový kop bude zahrávat Antalyaspor.

19
    Hosté odvrací a jdou do rychlého brejku.

21
    Ani z něho nic nebylo a domácí jsou opět u míče, zatím ani jeden z týmů nic extra nepředvedl.

21
    Keya vidí žlutou kartu.

23
    Domácí střídají. Ze hřiště odejde Erkan Zengin a nahradí ho Burhan Eser.

25
    Kaya fauluje na středu hřiště.

27
    Zatím sledujeme utkání plné nepřesností na obou stranách.

30
    Baris viděl žlutý katónek za faul zezadu.

32
    Diváci na stadionu Atatürk Stadium viděli velkou příležitost. Na branku střílel Dede, ale gól nedal.

34
    Turan se svíjí v bolestech na hřišti, snad bude brzy v pořádku.

36
    Ostrý faul zezadu předvedl Kaya a dostává druhou žlutou kartu a tedy je vyloučen.

38
    Domácí jsou nadále lepším týmem, nyní nejspíše svoji převahu ještě zvýší, jelikož hosté hrají o deseti.

40
    Hosté měli pár vteřinek míč na kopačkách, ale na půli hřiště o něj přišli a tak hraje opět Eskişehirspor.

41
    Rohový kop pro domácí. Rozehrává Yaman.

42
    Ani z něho Eskişehirspor nic nevytěžil.

43
    Držení míče 58% Eskişehirspor - 42% Antalyaspor.

44
    Výhodu rohu mají také hosté.

44
    Ale provinili se útočným faulem. Míč pro domácí borce.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, rozhodčí určitě něco málo nastaví za ošetřování.

45+1
    Bude se hrát ještě 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

45+2
    Hosté drží míč na útočné polovině.

První poločas je za námi, utkání je zatím velmi nezáživné či nebál bych se říci dokonce nudné. Neviděli jsme žádnou jasnou brankovou příležitost, jen jeden náznak šance, který měl Dede, ale ani ten se gólově neprosadil. Doufejme, že druhý poločas bude lepší. Začne přibližně v 18:04.

Hráči nastoupili na hrací plochu, za chvíli začne druhý poločas.

46

46
    Druhý poločas začíná, míč mají hosté.

47
    Tita nedokázal udržet míč na hřišti.

49
    Nakopávaná pokračuje i ve druhém poločase... a fotbal se zřejmě nelíbí ani divákům, kteří nelibost vyjadřují pískotem.

51
    Atatürk Stadium je zaplněn velmi slušně a atmosféra je poměrné dobrá.

52
    Eskişehirspor se snaží najít okénko v hostující obraně, ale ta zatím hraje velmi pozorně.

53
    Volný přímý kop pro domácí. Míč asi metr před pokutovým územím.

54
    Žlutou viděl Dagasan za protesty.

54
    Nacvičený signál domácích nevyšel podle jejich představ.

55
    Další střela domácích, nyní zkoušel štěstí Karadeniz, ale míč letěl daleko vedle branky.

46
    O poločase domácí vystřídali - odešel Ozbayraktar a hřiště vyběhl Karadeniz.

57
    Stále jsou domácí o něco aktivnější, ale opět si žádnou vážnější příležitost nevytvořili a doposud defacto neohrozili gólmana Catkice.

58
    Domácí Potuk viděl za faul na půli hřiště žlutou.

60
    Další žlutá karta na straně hostí, za zbytečný faul vidí kartu Tandogan.

63
    Boyraz předvedl sólo přes půl hřiště, ale ztroskotává na zakončení. Jeho střela jde hodně nad domácí branku.

65
    Hosté zlobí i v deseti. Nyní na posledních chvíli zasahuje Dede.

67
    Teď jsme viděli další pasáž nepřesností na obou stranách.

68
    Hosté nachytáni v ofsajdu.

64
    Domácí střídají, odchází Yaman, přichází Tello.

69
    Domácí si téměř po 70-ti minutách vypracovali velmi slibnou příležitost, ale Karadeniz hlavičkou netrefuje branku.

71
    Aktivní Dede posílal míč na přední tyč, ale hosté si tuto příležitost pohlídali.

73
    Hosté šli do rychlého brejku, ale domácí Dede na poslední chvíli fauluje a dostává žlutou kartu.

75
    Domácím zbývá asi 15 minut na to, aby využili výhodu jednoho muže v poli a rozhodli dnešní utkání ve svůj prospěch.

77
    Ale hosté si chtějí odvést z Atatürk Stadium minimálně bod, proto hrají velmi objetavě.

78
    Antalyaspor s míčem na kopačkách kombinuje, zatím to vůbec není znát, že hrají v deseti.

80
    Standardní situace pro hosty, ale útočník Zitouni je v ofsajdu.

81
    Antalyaspor střídá, odchází Boyraz a přijde Agcay.

83
    Eskişehirsporu zbývá k využití přesilovky posledních 7-8 minut.

85
    Centr Tella do pokutového území odvrací hostující obrana.

86
    Hosté již v deseti hluboko na vlastní polovině.

87
    Druhé střídání hostí - odchází Zitouni a přichází Seras.

88
    Antalyaspor na útočném výletu vybojoval autové vhazování.

89
    A naposledy střídají i hosté - Tita má již odpracováno, a na poslední vteřinky přijde Bassan.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90+1
    Eskişehirspor právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jen prosazují !!! Z rohového kopu Tella dává míč po zemi do prázdné branky B. KARADENIZ !!! 1:0 pro Eskişehirspor.

90+3
    Tak to je pro hosty až příliš kruté. Celý zápas byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a i v deseti hráli dokonce útočně. I takový je fotbal...

90+4
    Domácí ještě z brejku nastřelují tyč gólmana Catkice.

90+5
    Tohle už domácí zvládnou, drží míč daleko od své branky.

Je konec !!! Domácí Eskişehirspor si díky brance v 91.minutě připisuje další 3 body do tabulky turecké Superligy a jsou velmi příjemným překvapením ligy. Antalyaspor odjíždí ze stadionu Atatürk Stadium bez bodu. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:59:28)