Eskişehirspor – Antalyaspor 1:0 (kon.) | Karabükspor – Gaziantep 0:0 (kon.) | Galatasaray – Fenerbahce 3:1 (kon.)
Eskişehirspor
1:0 (0:0)
Antalyaspor
Středa 07.12.2011, 17:00 • Atatürk Stadium, Eskişehirspor (Turecko) • Turecká Superliga

90+4
    Domácí ještě z brejku nastřelují tyč gólmana Catkice.

90+1
    Eskişehirspor právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jen prosazují !!! Z rohového kopu Tella dává míč po zemi do prázdné branky B. KARADENIZ !!! 1:0 pro Eskişehirspor.

89
    A naposledy střídají i hosté - Tita má již odpracováno, a na poslední vteřinky přijde Bassan.

87
    Druhé střídání hostí - odchází Zitouni a přichází Seras.

81
    Antalyaspor střídá, odchází Boyraz a přijde Agcay.

73
    Hosté šli do rychlého brejku, ale domácí Dede na poslední chvíli fauluje a dostává žlutou kartu.

69
    Domácí si téměř po 70-ti minutách vypracovali velmi slibnou příležitost, ale Karadeniz hlavičkou netrefuje branku.

64
    Domácí střídají, odchází Yaman, přichází Tello.

60
    Další žlutá karta na straně hostí, za zbytečný faul vidí kartu Tandogan.

58
    Domácí Potuk viděl za faul na půli hřiště žlutou.

46
    O poločase domácí vystřídali - odešel Ozbayraktar a hřiště vyběhl Karadeniz.

54
    Žlutou viděl Dagasan za protesty.

36
    Ostrý faul zezadu předvedl Kaya a dostává druhou žlutou kartu a tedy je vyloučen.

32
    Diváci na stadionu Atatürk Stadium viděli velkou příležitost. Na branku střílel Dede, ale gól nedal.