Liberec – Třinec 3:4 (po s.n.) | HC Kladno – Znojmo 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Motor ČB 6:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:6 (kon.)
Sparta – Vítkovice 7:5 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 3:2 (kon.)
po s.n.
Bílí Tygři Liberec
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 08.12.2011, 16:00DHL Extraliga juniorů

56:27
    V početní výhodě si ale zahrají také hosté. Šimek zasáhl vysokou holí protihráče do obličeje a již sedí na trestné lavici.

52:34
    Na lavici hanby putuje opět třinecký hokejista, Burzala vyhodil kotouč přes mantinel a půjde si odpočinout.

49:30
    A na Liberec čeká dokonce dvojnásobná početní výhoda. Oceláři jdou podruhé v zápase do tří, Bajtek pyká za krosček.

48:57
    Potřetí v této třetině míří hosté za katr. Foltýn tentokrát obdržel dvě minuty + desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

45:33
    Velký závar před třineckou klecí znovu skončil drobnou potyčkou. Pravice sudího vystřelila do výšin, Třinec bude hrát opět v oslabení. Brankář Hollý obdržel dvě minuty za sekání, trest odpyká Diviš.

41:10
    Liberec si zahraje znovu v přesile, Chomič pyká za podražení.

37:33
    Dvacet sedm vteřin si zahrají Bílí Tygři proti třem! Roupec pyká za krosček.

36:44
    Oba bojovníci si vykoledovali trest ve hře, vhazovat se bude v útočném pásmu Třince. Pokračuje liberecká početní převaha.

36:00
    Hosté jdou opět do čtyř, Ižacký podrazil Psotu a dostává dvě minuty.

26:44
    Ovšem domácí budou v početní výhodě pokračovat, vrátka na trestné lavici se znovu otevřou. Za katr tentokrát míří Teper - hrubost.

24:43
    Diviš si jde odpočinout za podražení, domácí si zahrají přesilovku.

17:10
    Bílí Tygři si zahrají další přesilovku, Teper obdržel netradiční trest za nedovolenou výstroj.

10:45
    Znovu se vylučuje, tentokrát si však v početní převaze zahrají Třinečtí. Na trestné lavici již sedí domácí kapitán Kedršt.

7:12
    Ovšem slezský výběr jde zanedlouho opět do čtyř, Roupec si odsedí dvě minuty za sekání.

5:05
    Liberečtí mají možnost dorovnat soupeřův náskok, Běhal pyká za nedovolené bránění.

1:00
    Třinec si zahraje přesilovku, Dám obdržel dvě minuty za podražení.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 23. Klíma (Kedršt, Jánošík), 24. Bittner (Dám), 59. Šimek (Dlouhý, Psota) - 5. Bumbál, 11. Číhal (Roupec), 58. Matuš (Roupec, Hurtík), 65. Kasperlík

Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Jelínek) - Bednár, Pícha, Jánošík, Procházka, Kedršt "C", Čechura, Psota, Pálek, Dám "A", Dlouhý, Maďar "A", Morong, Krucký, Bittner, Pravda, Šimek, Urban P., Frk, Klíma, Miškovský.
    HC Oceláři Třinec: Hollý (Chvostek) - Ižacký, Franek, Běhal, Bajtek "C", Pargáč, Kasperlík, Bumbál, Foltýn, Hegyi, Hurtík, Diviš, Teper, Roupec "A", Kajaba, Burzala, Matuš "A", Číhal, Chomič.

Rozhodčí: Lucków - Hynčica, Hejl.