Liberec – Třinec 3:4 (po s.n.) | HC Kladno – Znojmo 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Motor ČB 6:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:6 (kon.)
Sparta – Vítkovice 7:5 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 3:2 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Rozhodující nájezd proměnil MARTIN KASPERLÍK.

58:32
    Liberec právě vstřelil branku!
    Riskantní tah domácímu výběru vyšel, RADIM ŠÍMEK vyrovnává! Dlouhý nahodil kotouč před branku, kde se následně strhl velký závar. Ležící Hollý byl na Šimkovu opakovanou dorážku krátký. Asistence: Adam Dlouhý, Matěj Psota - 3:3.

57:06
    Hosté svému sokovi názorně předvedli, jak využít početní převahu. RADIM MATUŠ zametl poskakující kotouč za brankářova záda a necelé tři minuty před koncem základní hrací doby posílá Oceláře do vedení. Asistence: David Roupec, Pavel Hurtík - 2:3.

23:34
    V kabině Bílých Tygrů muselo být po první třetině pořádně rušno, domácí totiž již po čtyřech minutách hry v prostředním dějství vyrovnávají. Prudká střela LADISLAVA BITTNERA z mezikruží zaplula přesně k tyči. Asistence: Jan Dám - 2:2.

22:41
    JAKUB KLÍMA snižuje třinecký náskok! Liberecký útočník se dostal ke kotouči před brankovištěm a černou pryž vzápětí přizvedl nad Hollého rameno. Ten byl proti skvěle mířenému pokusu protivníka bezmocný. Asistence: Jaroslav Kedršt, Filip Jánošík - 1:2.

10:24
    Hosté dvě početní převahy v krátkém časovém sledu přečkali bez úhony a zanedlouho zaskočili svého soka druhým zásahem. ROBIN ČÍHAL vnikl do útočné třetiny a přesnou ranou z pravé strany nedal Sobotkovi šanci. Trefil přesně k tyči, liberecký gólman se natahoval marně. Asistence: David Roupec - 0:2.

4:35
    Slezané jdou do vedení, liberecká obrana nyní trestuhodně nepokryla ADRINA BUMBÁLA, který měl na levém kruhu dostatek času na to, aby přízemní střelou pokořil Sobotku. Bez asistence - 0:1.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 23. Klíma (Kedršt, Jánošík), 24. Bittner (Dám), 59. Šimek (Dlouhý, Psota) - 5. Bumbál, 11. Číhal (Roupec), 58. Matuš (Roupec, Hurtík), 65. Kasperlík

Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Jelínek) - Bednár, Pícha, Jánošík, Procházka, Kedršt "C", Čechura, Psota, Pálek, Dám "A", Dlouhý, Maďar "A", Morong, Krucký, Bittner, Pravda, Šimek, Urban P., Frk, Klíma, Miškovský.
    HC Oceláři Třinec: Hollý (Chvostek) - Ižacký, Franek, Běhal, Bajtek "C", Pargáč, Kasperlík, Bumbál, Foltýn, Hegyi, Hurtík, Diviš, Teper, Roupec "A", Kajaba, Burzala, Matuš "A", Číhal, Chomič.

Rozhodčí: Lucków - Hynčica, Hejl.