Hibernian FC
0:2 (0:0)
Glasgow Rangers
Sobota 10.12.2011, 13:30Skotská Premier League

V prvním poločase byl fotbal velice vyrovnaný, ale nepřinesl nám moc šancí až ve 45. minutě měl obrovskou šanci Griffiths, ale selhal. Do druhého poločasu nastoupili domácí Hibernians aktivněji a měli více ze hry. Nicméně faul v 61. minutě potrestal penaltou Jelovič a o sedm minut později se hlavičkou trefil opět Jelovič a udal výsledku konečnou formu 0-2 pro Rangers.

To je vše, někdy příště Napočtenou!

90'
    Hibernians mají šanci ne čestný úspěch v podobě volného přímého kopu. Centr do vápna však uklidili hostující obránci.

88'
    Edu → Ortiz

88'
    Griffiths → Caldwell

88'
    O´Connor → Sodje

87'
    Nakonec Osbourne připravil hosty o míč uprostřed hřiště. Sproula následně přihrával na Griffithse, ale pro míč si došel McGregor.

86'
    Rangers obléhají vápno Hibernians, ale do žádné velké akci se nedostávají. Spíše kontrolují vedení a kontrolu nad míčem.

85'
    Sproul z poloviny hřiště centruje na Galbraitha. S ním si poradil Goian a rangers se opět ujímají balónu.

83'
    Rangers drží míč na svých kopačkách a hraje na půlce domácích.

80'
    Osbourne krásně roztáhl hru do šířky na Sproula, ten chtěl centrovat ale jeho centr neštastně tečoval Goian a McGregor měl hodně práce vytáhout míč pryč z brány. Dorážet ještě mohl Wotherspoon, ale v tutové šanci selhal!

79'
    O´Connor na hranici vápna napřáhl jeho střela ale nebyla dostatečně razantní a přesná, McGregor si s ní poradil.

77'
    Nádherný centr si zpracoval Griffith a uvolnil se ve vápně, jenomže jeho akce ztroskotala na ofsidu.

76'
    Domácí hrají s míčem před vápnem, Rangers kompaktně brání a Hibernians ztrácí kontrolu nad míčem.

75'
    Edu přenesl míč na levou stranu hřiště, ale následná přihrávka Bocanegry nevyšla asi podle představ a tak hrají domácí.

74'
    Ale Wyldovi se tento rohový kop nepovedl natolik jako před zhruba 6 minutami.

73'
    Na své polovině se krásně uvolnil Wylde a pospíchá kupředu. přihrávka na Jeloviče a jeho následná střela je zblokována. Nakonec ještě Whittaker vybojoval rohový kop.