Nancy – Ajaccio 2:2 (kon.) | Rennes – Brest 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Caen 2:0 (kon.)
Sochaux – PSG 0:1 (kon.) | Toulouse – Évian TG 2:1 (kon.) | Valenciennes – Montpellier 1:0 (kon.)

87
    Gameiro se řítil do přeskupené obrany, střílel, jenže Richert mu přízemní pokus v pohodě chytil.

75
    Taktické střídání domácích.

70
    Jallet obdržel druhou žlutou kartu hostí.

79
    ...Boudebouz centruje, jenže ve vápně nikoho ze spoluhráčů nenašel.

78
    Faul Sissoka na Roudeta, domácí mají přímý volný kop...

77
    Hosté zakládali přes Pastoreho útok, jenže defenzíva Sochaux stejně jako celou druhou půli pozorná.

75
    Nene střílel, jenže přes Saugeta netrefil bárnu.

70
    Centr do vápna od sochauxského Butina, který byl ještě faulován, žádná větší skrumáž se před brankářem Sirigu nestala.

66
    Žádná šance, která by stála za zmínku. PSG i Sochaux hraje opravdu dost vyrovnaně.

49

46

58
    Nepříliš pěkný faul udělal Roudet na Sissoka.

55
    Anin se řítil do šance, jenže si předkopl míč. Zatím se hraje fotbal, který diváky ze sesdadel nezvedá.

50
    PSG je opět stejně jako v prvním poločase aktivnější, obrana Sochaux zatím drží.