Levante – Sevilla 1:0 (kon.) | Real Betis – Valencia 2:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 1:3 (kon.)
Real Betis
2:1 (0:0)
Valencia CF
Sobota 10.12.2011, 20:00 • Benito Villamarin • Španělská LaLiga

Já Vám tímto děkuji za pozornost a dovolím si Vás ještě pozvat na dnešní fotbalový svátek, už za pár minut totiž startuje El Clásico! Zápas mezi Realem Madrid a Barcelonou taktéž přinášíme prostřednictvím onlajny.cz.

Přeji příjemný zbytek dnešního večera. (21:57:56)

Na stadionu Benito Villamarin je rozhodnuto, po neuvěřitelném finiši berou všechny body domácí. Rozhodl o tom Ruben Castro, který dvěma góly v nastaveném čase dokonale otočil skóre. Odpověděl tak na vlastní gól svého spoluhráče Chechu Dorada ze 66. minuty.
    První poločas sice nebyl divácky úplně nejatraktivnější, ten druhý se ale nesl zcela v jiném duchu. Sevilla tlačila, vypracovávala si jednu šanci za druhou a musím přiznat, že dnes si výhru zasloužila.
    To ve Valencii jistě veselo nebude. Dnešní favorit překvapivě prohrál v nastaveném čase, ale i to k fotbalu patří.

90+4
    Už se nic nestane, Sevilla vítězí.

90+4
    Betis právě vstřelil branku!

To je neuvěřitelné! Stadion bouří, protože je tu druhá a pravděpodobně rozhodující branka Betisu! Centrem od půlky byl vyslán hrdina dnešního utkání RUBEN CASTRO, na něhož obrana soupeře jakoby zapomněla a nechala ho běžet samotného na brankáře. Castro nekompromisně dělovkou pod břevno skóruje a rozhoduje o překvapivé výhře svého týmu!

90+3
    Benatův centr po standartní situaci se nebezpečně snášel do vápna. Nejvýše ze všech vyskočil ale brankář Diego Alves.

90+1

A je to tady! To, o co si Valencia koledovala celou druhou půli, se stává skutečností. Krásný centr v podání Ezequiela až na hlavičku RUBENA CASTRY, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Je srovnáno!

90
    Nastavovat se budou ještě 4 minuty!

87
    Soldado odchází, přichází Aduriz.

89
    Teď kombinuje na vlastní půlce, to vše za účelem pošetřit co nejvíce času.

89
    Poslední minuty, na útočný výlet se vydává Valencia.

87
    Brankář Alves ošetřen, naštěstí bude v pořádku.

86
    Rohový kop Betisu, brankář Diego Alves chytá do náručí, vzápětí je však sražen jedním z hráčů domácích a nezvedá se z trávníku!

85
    Ezequiel metr za velkým vápnem vystřelil přes dva hráče. Branku netrefil. Tohle by ho ještě mohlo mrzet.

84
    Valencia střídá. Z hřiště odešel Tino Costa výměnou za Davida Albeldu.

83
    Daniel Parejo je v pořádku, opět se zapojil do hry.

83
    Domácí se stále probíjí dopředu, dobře vědí, že jsou lepší a že mají šanci alespoň na bod.