1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Dinamo Riga
Úterý 20.12.2011, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad 2011 • KHL

58:46
    To nejlepší co se mohlo Lvům stát a to dostat výhodu přesilové hry. Niživijs vyloučen na dvě minuty za podražení. Za to ho trenér asi nepochválí, zvlášť pokud dostanou branku.

41:51
    Cipulis vyloučen na dvě minuty za krosček

41:12
    Lvi právě vstřelili branku!
    Poprad snižuje na 1:2! JURAJ MIKÚŠ se po levé straně proháčkl přes obranu Rigy až před Holta a umístil puk přesně mezi jeho betony. Asistence: Vladimír Mihálik, Jonathan Sigalet.

39:51
    Riga právě vstřelila branku!
    Nyní už je to branka Rigy na 2:0! Dinamo rozebralo v přesilovce obranu Lvů do detailu a na střelu do poloodkryté klece přihrával SANDISOVI OZOLINŠOVI Lundmark. Asistence: James Lundmark.

38:42
    Vyloučen Lundberg na dvě minuty za nedovolené bránění.

Riga vstřelila branku, ale nejspíš nebude uznána pro vytlačení Duby z brankoviště.

36:42
    Jaroslav Kristek dostává dvě minuty za hákování a Riga si zahraje přesilovku.

35:32
    V obrovské šanci se ocitli hosté při akci 2 na 1, přes ležícího obránce domácích přihrával Lundmark Nieminenovi, ten ale puk netrefil a Lvi si těžce mohou oddychnout, jelikož finský forvard by měl prázdnou branku.

29:32
    Nagy hledal na druhé tyči Lewise, který ještě přihrávkou spět na první tyč zkoušel přihrát Bartečkovi, jenž by střílel do prázdné, ale to slovenský forvard nečekal, škoda pro domácí.

17:24
    Síly na ledě se srovnají, Warg vyloučen dvě minuty za podražení

16:29
    Branislav Mezei vyloučen na dvě minuty za hrubost a Riga si zahraje přesilovou hru.

15:57
    Balán opět sám před Holtem! Tentokrát puk přes brankáře Rigy dostal, ale šel těsně mimo tyče.

11:16
    Riga se dostává do vedení! Střelu od modré čáry v podání Mikelise Redlihse tečoval těsně před Dubou MARTINS KARSUMS a hosté se radují. Asistence: Mikelis Redlihs.

04:57
    Huna našel na druhé tyči Lundberga, který měl na chvíli prázdnou branku, ale Holt skvělým rozštěpem zachránil situaci!

02:37
    Vyloučení na obou stranách, Mikelis Redlihs a Martin Štrbák - 2 minuty hrubost.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 42. Mikuš (Mihálik, Sigalet) - 12. Karsums (M. Redlihs), 40. Ozolinš (Lundmark)

Lev Praha: Duba (Marek) - Pilař, Mezei, Sigalet, Mihálik, Lewis, Štrbák, Matai - Bartečko, Nedorost, Nagy - Netík, Mikúš, Kristek - Novotný, Balán, Špirko - Fabricius, Lundberg, Huna.
    Dinamo Riga: Holt (Jucers) - Galvins, K. Redlihs, Ozolinš, Cibulskis, Sotnieks, J. Redlihs, Rekis - Karsums, Sprukts, M. Redlihs - Nieminen, Varg, Lundmark - Niživij, Lucenius, Cipulis - Podzinš, Ankipans, Meja.

Rozhodčí: Gašilov, Zacharov - Šichanov, Putilin