Magnitogorsk – Barys 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 4:3 (po s.n.) | Mytišči – Petrohrad 3:4 (kon.)
N.Novgorod – Viťaz 9:1 (kon.)
Atlant Mytišči
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
SKA Petrohrad
Čtvrtek 05.01.2012, 14:30KHL

57:58
    Vyloučen Žerděv (MYT) na dvě minuty za vražení na hrazení. Tak tohle je pro domácí ještě složitější.

38:23
    Vyloučen Rybin (PET) na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí mají šanci ještě před koncem druhé části srovnat.

33:27
    Vyloučen Lewandowski na dvě minuty za nedovolené bránění. Těžké chvíle pro domácí.

33:10
    Vyloučen Žerděv (MYT) na dvě minuty za hákování.

28:50
    Vyloučen Rybin (PET) na dvě minuty za hákování.

23:02
    Síly na ledě se vyrovnají. Za podražení si půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici Višněvskijj.

22:41
    A znovu jdou domácí do čtyř. Radivojevič je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:50
    Domácí jdou do tří a tohle budou hodně krušné chvíle. Vyloučen Andersson na dvě minuty za vysokou hůl.

17:31
    Znovu vyloučení na straně domácích. Vyloučen Radivojevič na dvě minuty za vysokou hůl.

14:05
    Vyloučen Glukov (MYT) na dvě minuty za hákování.

12:30
    Vyloučen Kalinin (PET) na dvě minuty za držení.

07:29
    Vyloučen Lewandowski (MYT) na dvě minuty za hákování.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 14. Andersson (Žerděv, Zakrisson), 32. Žerděv (Glukov, Šiškanov), 53. Niskala (Zakrisson) - 11. Tichonov (Fjodorov), 35. Arťuchin (Průcha, Kolcov), 37. Klimenko (Rybin), 55. Mortensson (Rybin)

Atlant Mytišči: Barulin (Kotschnew) – Zubarev, Niskala, Višněvskij I., Nurislamov, Kosmačev, Ternavskij – Zakrisson, Andersson, Žerděv – Lewandowski, Upper, Radivojevič – Šiškanov, Glukov, Rudenko – Rybakov, Kablukov, Bobrov
    SKA Petrohrad: Štěpánek (Ježov) – Kolcov, Kalinin, Denisov, Grebeškov, Višněvskij V., Pervyšin, Berdjukov, Petrov – Průcha, Něprjajev, Arťuchin – Mortensson, Rybin, Klimenko – Tichonov, Fjodorov, Makarov - Kučerjavenko, Soloduhin, Monahov