Sparta – Liberec 6:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 0:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Kladno – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 2:1 (po pr.)
HC Sparta Praha
6:4 (2:1, 2:0,2:3)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 22.01.2012, 17:00 • Tipsport Arena, Holešovice, Praha • Tipsport extraliga

60:00
    Konec zápasu. (19:48:51)

59:50
    Liberec právě vstřelil branku!

Hosté současně se začátkem bitky dosáhli branky, střelu Tomáše Vaka od modré čáry jemně tečoval LUKÁŠ VANTUCH za Pöpperleho! Asistence: Tomáš Vak.

59:50
    David Kočí bitku jednoznačně vyhrál, za což mu sparťanští fanoušci aplaudují.

59:50
    Kočí se ještě popere se Štichem.

59:35
    Liberečtí se ještě snaží zkorigovat výsledek.

58:50
    Bártova dělovka z pravé strany proletěla vedle Pöpperleho branky.

58:38
    Libereckým je odpískán další ofsajd, tentokrát úmyslný nebyl.

58:18
    Štich se provinil úmyslným ofsajdem, hra se tak stěhuje před Pince.

57:42
    Sparta právě vstřelila branku!

Hosté sice vyhráli buly, ale po ztrátě na modré čáře se puku chopili sparťané. Brož vyzval ke skórování DOMINIKA PACOVSKÉHO, jenž nabídnutou možností nepohrdl! Asistence: Michal Broš, Ivan Rachůnek.

57:27
    Marek Pinc zůstal na střídačce, Liberec bude hrát v šesti.

57:27
    Liberecký kouč Kalous si vybral oddechový čas.

57:27
    Sersen však nyní vyhodil na zakázané uvolnění.

57:14
    Liberec platonicky útočí, Sparta si ale v klidu všechny hostující výpady hlídá.

56:35

MILAN BARTOVIČ dostal příliš prostoru před Pöpperlem, jehož ranou z otočky prostřelil! Asistence: Jaroslav Kudrna, Petr Nedvěd.

56:27
    Bárta se dostal až před sparťanského gólmana, ten šel ale rychle na zem a přízemní střelu libereckého hráče chytil.

56:15
    Čakajík je zpět na ledě.

55:43
    Holub vyhodil až na Pöpperleho, Bílí Tygři mohou vystřídat.

55:00
    Hosté vyhodili puk z vlastní třetiny mimo hřiště, podle rozhodčích byl však kotouč tečován.

54:15
    Bartovič ztratil rovnováhu na středu kluziště, čehož využil Lapšanský a zamířil do brejku. Před Pincem ho fauloval Čakajík, který dostává dvě minuty.

Václav Baumann

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 14. Milam, 14. Lapšanský (I. Rachůnek), 30. Pacovský (Broš), 40. Bližňák (Tenkrát, Ton), 50. Y. Treille (Milam), 58. Pacovský (Broš, I. Rachůnek) - 11. Bartovič, 47. Kudrna (Čakajík, Trončinský), 57. Bartovič (Kudrna, Nedvěd), 60. Vantuch (Vak)

HC Sparta Praha: Pöpperle - Krstev, Sersen, Milam, Kučný, Philipp, D. Kočí, Košťálek - Pacovský, Broš, I. Rachůnek - Ton, Bližňák, Tenkrát - Y. Treille, Foster, T. Rachůnek - Lapšanský, Forman, Žálčík.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc - Derner, Trončinský, Čakajík, Výtisk, Moravec, Štich, Holub - Kudrna, P. Nedvěd, Bartovič - Bárta, T. Urban, Špaček - Bulíř, Vak, Vantuch - Říha, Kica, L. Krejčík.

Rozhodčí: Fraňo,Šindler- Bádal, Pouzar

Diváci: 11410