Fiorentina – Siena 2:1 (kon.) | Cesena – Atalanta BC 0:1 (kon.) | AS Řím – Bologna 1:1 (kon.)
Lecce – Inter 1:0 (kon.) | Janov – Neapol 3:2 (kon.) | Palermo – Novara 2:0 (kon.)
Chievo – Lazio 0:3 (kon.) | AC Milán – Cagliari 3:0 (kon.)
Chievo Verona
0:3 (0:0)
S. S. Lazio
Neděle 29.01.2012, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a úspěšný start do nového týdne. (17:02:04)

Ve druhém poločase byl k vidění daleko lepší a ofenzívnější fotbal. Šance se střídaly na obou stranách, domácí mohli vyrovnat, hosté zase zvýši svůj náskok. Konečné rozuzlení přišlo v závěru zápasu, kdy se dvakrát za sebou v krátké době trefil Miroslav Klose a dal výsledku konečnou podobu. V dresu Lazia tak zaznamenal v této sezóně už jedenáct gólů. Verona podala dobrý výkon, ale po těchto inkasovaných brankách se už na žádný závěrečný odpor nezmohla.

90+4
    V akci ještě hosté, ale Gonzalez adresoval přihrávku svému protihráči.

90+3
    Hráči Verony by chtěli své fanoušky potěšit aspoň čestným úspěchem, ale hostující obrana jim nedovolí nic.

90+1
    A právě dvougólový střelec odchází, na chvíli si ještě zahraje Del Nero.

90+1
    Ještě čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Lazio právě vstřelilo branku!
    A útočník Lazia přidává druhý gól. Gonzalez hezky zavezl puk do útoku, přihrál před pokutovým územím volnému MIROSLAVU KLOSEMU, který si míč zpracoval a poslal jej ke vzdálenější tyči. Gólman domácích čekal střelu na opačnou stranu.

88
    Je zřejmě rozhodnuto. MIROSLAV KLOSE dostal pěknou přihrávkou a jako lavina se vyřítil před branku. Míč následně adresoval k levé tyči, kam brankář Sorrentino nedosáhl.

87
    Hodně podobná situace jako v první půli, ovšem tentokrát v hlavní roli hostující tým. Ledesma si vyskočil na vysoký centr a dal gól, ovšem pomohl si faulem a hlavní rozhodčí branku neuznává.

85
    Cruzadův centr před branku byl hodně špatný, míč nakonec skončil nad brankou.

84
    Chievu utíká čas hodně rychle. Další velký nákop končí znovu jen u brankáře Marchettiho.

82
    A nový hráč na hřišti Cissé se dostal do šance, ale hlavou mířil jen těsně vedle branky.

81
    Střídá se podruhé na straně Říma. Za Rochiho přichází Cissé.

80
    Čtvrtá žlutá v utkání a znovu jí je potrestán hráč Lazia, tentokrát to je Gonzalez.

78
    Ještě jedno střídání na straně Verony. Odejde Paloschi a na poslední minuty přichází Moscardelli.

77
    Domácí se málem dostali do přečíslení, ale hostující hráči včas míč odkopli do bezpečí.

74
    Druhé střídání na domácí straně. Hetemaj nahrazuje Bradleye.

72
    Na druhé straně se po centru před branku dostal k míči Thereau, sám před brankářem, ale o kousek přestřelil branku. Obrovské šance na obou stranách.