Fiorentina – Siena 2:1 (kon.) | Cesena – Atalanta BC 0:1 (kon.) | AS Řím – Bologna 1:1 (kon.)
Lecce – Inter 1:0 (kon.) | Janov – Neapol 3:2 (kon.) | Palermo – Novara 2:0 (kon.)
Chievo – Lazio 0:3 (kon.) | AC Milán – Cagliari 3:0 (kon.)
AC Milán
3:0 (2:0)
Cagliari Calcio
Neděle 29.01.2012, 20:45 • Giuseppe Meazza • Italská Serie A

Dnešní utkání je u konce. AC Milán přehrálo Cagliari a zaslouženě vyhrálo 3:0. O výhře rozhodly dvě branky v prvním poločase. Ve druhé půli již AC polevilo a Cagliari se dostávalo více k míči, jejich akce ale pořádnou příležitost nepřinesly. V 75. minutě přidal třetí branku střídající Ambrosini a definitivně tak pojistil 3 body pro AC. To se díky dnešní výhře přiblížilo na rozdíl jediného bodu k Juventusu, který během dvaceti kol ještě neprohrál a vede tabulku Serie A. Cagliari zůstává na 14. pozici s náskokem 7 bodů na sestupové příčky.

To je z dnešního utkání vše, děkuji za pozornost. (22:42:57)

90+4
    V závěrečných vteřinách se Cagliari pokusilo ještě o poslední útok. Šanci ale zastavilo zpracování rukou útočníka hostů.

90+4
    AC Milán v držení míče na vlastní polovině. Utkání dnes zřejmě skončí zaslouženou výhrou domácích 3:0.

90+2
    Odkop od Abbiatiho brány. O vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Nesta na polovině tvrdě zajel do Pinilli. Rozhodčí v závěru mohl udělit Nestovi druhou žlutou kartu.

90
    Rozhodčí přidává k druhému poločasu ještě 4 minuty.

89
    Hosté se ještě v závěru pokoušeli o vstřelení branky. Ibarbo dostal přihrávku do vápna, na zádech měl ale dva obránce AC Milán, kteří jej odstavili od míče.

88
    Nesta se poctivě vrátil před Pinillou a odklidil míč do zámezí.

86
    Pěkná šance domácích. Střela z dálky v podání van Bommela k tyči nadělala velké problémy Agazzimu. Ten ji vyrazil před sebe přímo k nohám Inzaghiho. Ten byl ale v ofsajdu.

85
    Hosté zahrávali další rohový kop. Na zadní tyči vracel míč hlavou Dessena, Canini zakončoval hodně nad.

84
    Poslední střídání utkání. Odchází střelec první branky Zlatan Ibrahimovič, posledních 7 minut si zahraje Filippo Inzaghi.

80
    AC Milán nepřestává obléhat bránu soupeře. Do šance se dostával El Shaarawy, Agazzi dobře vyběhl a na poslední chvíli mu překazil velkou šanci na čtvrtou branku.

79
    Nocerino poslal vysoký centr na Ibrahimoviče. Agazzi vyskočil výš a chytil míč do rukavic.

78
    Emanuelson se řítil do vápna. Obhodil si obránce ale brankář Agazzi byl u míče rychleji a překazil mu šanci.

75
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Emanuelson si zpracoval míč na hranici pokutového území a místo střely zvolil přihrávku do volného prostoru. Tam si výborně naběhl střídající MASSIMO AMBROSINI a střelou bodlem poslal míč k pravé tyči.

74
    Hráči AC Milán opět převzali kontrolu nad míčem. Snaha hostů o snížení v úvodu druhé půle již pominula.

72
    Alessandro Nesta vidí žlutou kartu. Druhá karta pro hráče AC Milán v dnešním utkání.

72
    Domácí se řadou rychlých přihrávek dostali až k zajímavé situaci. Abate z pravé strany centroval, jeho centr ale mířil přesně do míst kde stál Agazzi.