Rov. Guinea – Zambie 0:1 (kon.) | Libye – Senegal 2:1 (kon.)
Libye
2:1 (1:1)
Senegal
Neděle 29.01.2012, 19:00Africký pohár národů

Libye nakonec vítězí, ale jelikož Zambie vede 2 minuty před koncem v souběžně hraném utkání, tak stejně nepostoupí. Ve fotbale je možné všechno, ale že by vstřelila Rovníková Guinea za 2 minuty 3 branky je nemožné. Jak Senegal, tak Libye se na tomto šampionátu tedy loučím a loučím se i já s přáním hezkého zbytku víkendu. (20:55:15)

90+3
    Domácí dostali míč až za půlíčí čáru a je tu poslední nákop Senegalu!

90+3
    Roh nakrátko končí dalším rohem.

90+2
    Diame se probojoval až do vápna, ale tam o míč přišel. Je z toho alespoň rohový kop pro hosty.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

90
    Senegal teď neví, jak se dostat k vápnu domácích.

88
    Domácí brankář se teď svíjí ve své brance, úsměvy na střídačce Libye dokazují, že jde o simulaci.

86
    V zápětí je vyrovnáno, ale Camara dorážel míč do prázdné z ofsajdu, správné rozhodnutí rozhodčího.

84
    Libye právě vstřelila branku!

Gól z čistého nebe. Zuway nalezl centrem přesně nohu ALA BOUSSEFIHO, který z voleje dává svůj dnešní druhý gól. Libyi toto ovšem k postupu stačit nebude.

83
    Další míč směřuje daleko od pokutového území Senegalu.

80
    Zambie vede v současně hraném zápase 1:0, pro Libyi tak šampionát s největší pravděpodobností končí.

79
    Libye se drží na míči a posílá jeden centr do vápna Senegalu za druhým. Obrana hostí ovšem funguje perfektně a Libyi tak dělí od postupu čím dál větší propast.

68
    Sow nahradil Nianga.

75
    Místo N'Diayeho jde na hřiště Dia.

75
    A Libye mohla začít balit! Míč proskákal až na volného Sowa, ale ten z otočky napálil pouze boční síť domácí branky!