Šumperk – Most 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 2:0 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:5 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:4 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:0 (kon.) | Písek – Kadaň 2:1 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 7:0 (kon.)
Piráti Chomutov
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 04.02.2012, 17:30 • Zimní stadión Chomutov • 1. liga (ČR)

Dnes byl k vidění vyrovnaný duel. Piráti vyhráli díky dvěma brankám. Vždy po jedné v v prvních dvou třetinách. Trefili se Sikora a Diviš. (19:43:44)

60:00

59:48
    Chomutov už drží kotouč a kontroluje stav

58:50
    Zakrytá střela Haluza šla jen kousek od dubovy tyče.

57:30
    Fiala pálil z levého kruhu. jeho střela byla zablokována.

56:57
    Dobrý zákrok brankáře Žigárdyho. Střelu kryl svou hrudí.

56:00
    Olomouc se drží v útočném pásmu.

54:07
    Další olomoucký útok skončil na hokejkách chomutovské obrany

52:30
    Olomouc nebezpečně kombinuje před dubovo brankou. Chomutovská obrana vyhazuje.

50:45
    Herman (OLO) se uvolnil a jel sám an Dubu. Jeho střelu ovšem brankář vyrazil.

50:09
    Dobře se uvolnili Fiala a Heřman. Druhý jmenovaný sice nezpracoval přihrávku na porpvé, přesto se mu podařilo ohrozit žigárdyho branku.

49:13
    skyrtá střela Grofa (CHO) prošla až k brankářovi, který ji objevil ve své naruči.

48:25
    Chomutov tlačí na Olomouc, ta ovšem kotouč vyhazuje.

47:20
    Kucharczyk (OLO) je vyloučen za faul loktem.

47:12
    Pulpán (CHO) se vydal na zteč, ale nenamířil dobře svou zpětnou přihrávku.

46:25
    Chomutov stále vytváří tlak na Olomouc, ale akce se nepodaří do vést do konce.

44:04
    Hra se přelévá ze stranby na stranu. Obě strany si rychle za sebou vytvářejí další a další šance. Vše ovšem zachraňují dobře chytající brankáři na obou stranách.

42:58
    Kolouchovu (OLOú střelu chytá Duba do lapačky. Útočník j epoté sražen na zem Pulpánem.

41:27
    Potyčka před olomouckou brankou. Žigárdy betony vyšťouchl kotouč. Dva chomutovští ještě přišli na dorážko, což se nelíbilo Olomouckým.

40:49
    Olomouc přutlačila. Duba dvěma zákroky zažehnal riziko.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:10.

Druhá třetina přinesla podobný hokej jako ta první. Opět jsme byli svědky pouze jedné branky a opět na straně Chomutova. Tentokrát se prosadila posila z Kadaně Richard Diviš.

40:00

38:37
    Jillson a Sikora (CHO) nyní měli několik šancí na zvýšení skóre. Střeli ovšem mířili buď do brankáře nebo do protihráče.

37:17
    Palinovu (CHO) střelu od modré kryje hrudí brankář Žigárdy.

35:28
    Dobovi se nezdařila rozehrávka za brankou. Poblíž naštěstí nebyl žádný z olomouckých hráčů.

34:16
    Chomutov začíná útok od brankáře Duby.

33:13
    Procházka (CHO) stílel z levého kruhu. Žigárdyho betony byly v pozoru.

32:11
    Duba kryl nepříjemnou střelu olomouckého týmu.

31:46
    Nadějný chomutovský útok zastavil odpískaný ofsajd.

31:13
    Chomutov se dostal do přečíslení tři na dva. Jillson ovšem nenasměroval dobře finální přihrávku.

29:57
    Piráti právě vstřelili branku!
    RICHARD DIVIŠ dostal za olomouckou brankou kotouč. Bránu objel a nikým neatakován zasunul kotouč mezi brankářovi betony. Asistence: Milan Procházka, Štěpán Hřebejk.

29:49

29:10
    Hraje se 4 na 5.

28:02
    Velký závar před chomutovskou brankou. Duba kryl jednu střelu, další vykryl spoluhráč. Poté Olomoučtí netrefili téměř odkrytou branku. Chomutovu se podařilo kotouč vyhodit.

27:37
    Hřebejk (CHO) je vyloučen za hákování. Chomutov bude hrát ve třech.

26:58
    Opět vyloučení na obou starnách Ondruško (OLO) je vyloučen za hákování a Heřman (CHO) za nafilmování pádu.

26:46
    Zbořil a Pšurný (OLO) zavezli kotouč do útočné třetiny. Chomutovští obránci hrozbu ihned zažehnali.

25:43
    Jsme svědky mnoha nepřesností na obou stranách.

25:05
    Olomouc se dostala před dubovu branku. Pekr ovšem nenašel řádného spoluhráče.

24:00
    Olomouci dělá problém dostat se přes střední pásmo.

23:25
    Chomutov drží puk a hokejkách, ale nevymýšlí nic závratného.

Oba týmy v plném počtu

21:30
    Grof (CHO) nahrál volnému Semanovi, který netrefil odkrytou branku.

20:01

19:10
    Kraft (CHO) z blízka pálí do Žigárdyho.

20:24
    Selinger (OLO) je vyloučen za sekání.

20:00
    Vyloučen Pulpán (CHO) a Kucharczyk (OLO) za hrubost během přestávky. Bude se hrát 4 na 4

V první třetině jsme byli svědky vyrovnaného souboje. Zatím jedinou branku zápasu se podařilo vstřelit Marku Sikorovi. Další třetina začne přibližně v 18:23.

Na ledě si ještě několik hodlá něco vyříkat, ale rozhodčí je zastavují.

20:00

19:25
    Šlahař (OLO) kombinoval za chomutovskou brankou. Nahrál před branku, kde se Duba ocitl ve svízelné situaci. Kotouč na poslední chvíli zastavil těsně před brankovou čárou. Sám brankář skončil celý v bráně.

18:24
    Hra se přelévá ze strany na stranu

16:57
    Haluza (OLO) objel několik hráčů a namířil před chomutovskou branku dobrou přihrávku. Tu ale nikdo netečoval.

Odjíždí po svých led. Ale netváří se nejlépe.

16:14
    Na ledě zůstal ležet Štěpán Hřebejk. Hra je přerušena.

15:23
    Marek SIKORA se sám zmocnil puku a nechytatelnou střelou z levého kruhu prostřelil brankáře Žigárdyho. Bez asistence.

15:05

13:50
    Haluza (OLO) i Bartoň donutili Dubu k dvěma po sobě jdoucím zákrokům

13:05
    Sikora (CHO) vyloučen za držení protihráče.

12:11
    Závar před chomutovskou brankou.

11:58
    Kolouch (OLO) se snažil prosmýknout mezi třemi obránci. Nepodarřilo se.

11:00

10:20
    Ofsajd olouckého útoku

10:11

09:42
    Seman (CHO) nahazoval kotouč pře bránu. Jillson na teč nedosáhl.

08:57
    Ondrušek (OLO) vyloučen za držení protihráče. Bude se hrát 4 na 4.

08:40
    Po olomouckém útoku zněla tyč na dubově brance.

08:11
    Fiala (CHO) je vyloučen za hru vysokou holí.

08:08
    Heřman (CHO) pálil z nadějné pozice po fialově přihrávce. Netrefil bránu.

07:52
    Hafenrichter se ocitl sám před brankářem a tečoval kotouč do jeho lapačky.

07:16
    Haluza (OLO) se vydal na sólový výjezd. Jeho snahu zastavili dva chomutovští obránci.

07:02
    icing hosté

06:25
    Chomutov drží kotouč ale byl zatažen až do svého obranného pásma.

05:53
    Heřman (CHO) pálil s ostrého úhlu. Pouze do hrudi gólmana.

05:22
    Oba týmy se perou o každý centimetr ve středním pásmu.

04:48
    Jillson zabránil olomoucké rozehrávce v útočném pásmu.

03:44
    Brankář Duba si také sáhl na kotouč. Rozehrával kotouč za svou brankou

03:20
    Pulpán (CHO) se dostal k puku a střelou z mezikruží trefil tyč.

02:41
    Chomutov se zbavuje puku. Bude se vhazovat před brankářem Žigárdym.

01:38
    Sikora (CHO) svým průnikem rozhodil obranu Olomouce. Hafenrichterova dorážka mířila pouze do betonů brankáře.

00:30
    Chomutovští se rychle dostali do útočné třetiny. Hřebejk si ovšm špatně nahrál s Kraftem.

00:01

Týmy jsou již nastoupeny na hrací ploše.

Piráti Chomutov: Duba - Mrázek, Pavlas, Macháček, Palin, Jillson, Pulpán, Grof, Rutta - Hromas, Fiala, Heřman - Hafenrichtrer, Sikora, Jíra - Seman, Procházka, Hruška - Hřebejk, Kraft, Diviš

HC Olomouc: Žigárdy - Ministr, Šlahař, Selinger, Pšurný, Řípa, Vrána, Ondrušek, Herman, Zbořil, Janáček, Haluza, Kolouch, Staněk, Kucsera, Kotvan, Bartoň, Lhotský, Horák, Pekr, Kucharczyk

Rozhodčí: Würtherle - Flegl, Zíka.

Dobrý podvečer. Vítáme Vás u on-line přenosu zápasu Piráti Chomutov - HC Olomouc. Jedná se o zajímavý zápas druhého týmu tabulky se třetím. Chomutov podlehl v minulém kole Hradci Králové a Olomouc porazila Havlíčkův Brod. Oba týmy budou chtít brát tři body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.