Šumperk – Most 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 2:0 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:5 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:4 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:0 (kon.) | Písek – Kadaň 2:1 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 7:0 (kon.)
IHC Králové Písek
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 04.02.2012, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

IHC Komterm Písek:

Umístění v tabulce: 7.

Bilance: 45 zápasů, 16-6-3-20, skóre 102:130, 63 bodů

Bilance doma: 22 zápasů, 10-4-1-7, skóre 59:60, 39 bodů

Bilance v posledních 10 zápasech: 7 výher – 3 prohry, skóre 24:21, 20 bodů

Aktuální série: 0 výher

Lídr kanadského bodování: Tomáš Nouza 39 (15+24)

Nejlepší střelec: Tomáš Nouza 15

Nejlepší nahrávač: Tomáš Nouza 24

Nejproduktivnější obránce: Roman Němeček 10 (2+8)

Nejtrestanější hráč: David Všetečka 62

Nejlepší v +/-: Antonín Melka, David Všetečka, Miroslav Dvořák (všichni +6)

Brankáři: Vojtěch Sedláček - 91,7%; 2,73 g/z; Martin Falter – 90,91%; 2,91 g/z

Nejvyšší výhra: 4:0 (Most, Hradec Králové)

Bilance v posledních 10 zápasech: 6 výher – 4 prohry, skóre 38:27, 18 bodů

Lídr kanadského bodování: Stanislav Mikšovic 28 (9+19)

Nejlepší střelec: Vladimír Novák 14

Nejlepší nahrávač: Stanislav Mikšovic 19

Nejproduktivnější obránce: Tomáš Schmidt 18 (1+17)

Nejtrestanější hráč: Ondřej Malinský 89

Nejlepší v +/-: Vladimír Novák +9

Brankáři: Tomáš Závorka - 92,27%; 2,65 g/z; Kamil Jarina – 92,39%; 2,93 g/z

Nejvyšší výhra: 8:0 (Most)

Nejvyšší prohra: 2:7 (Jihlava)

Hráli v drese soupeře: Vladimír Novák, Martin Mazanec, Ondřej Malinský, Jakub Vojta.

IHC KOMTERM Písek: Sedláček - Zacpálek, Pavlíček, Dvořák, Všetečka, Havran, Lukáč, Kanov - Antončík, Luňák, Dalecký - Nouza, Knotek, Slavík - Polodna, Šperger, Nedorost - Ferebauer, Vaniš, Suja.

Sportovní klub Kadaň: Jarina - Szakal, Schmidt, Bombic, Trefný, Révay, Malinský, Zmeškal, Tomeček - Novák, Mikšovic, Polák - Bursík, Charousek, Skořepa - Stehlík, Kůs, Stoklasa - Boušek, Mála, Andres.

Rozhodčí: Vampola - Polonyi, Kreuzer.

00:01

00:10
    Domácí začali náporem, Jarina musí hned v prvních vteřinách zasahovat.

00:24
    Zákrok si připisuje také Sedláček a vhazovat se bude před jeho brankou.

01:22
    Šperger zavezl puk do třetiny, poté ale neměl dostatek sil na to, aby něco kloudnějšího vymyslel a v rohu o puk následně přišel.

01:44
    Novákovu střelu z kruhu Sedláček vyrazil betonem.

02:04
    Hostům nesedla rozehrávka a přerušuje se pro icing.

02:15
    V dobré pozici se zjevil s pukem Antončík, z otočky ale nemířil přesně.

02:51
    Puk před Sedláčkem, domácí brankář v závaru před vlastní brankou přikryl puk lapačkou.

03:15
    Úvod utkání se musí divákovi líbit. Obě mužstva zdobí dobrý pohyb.

04:05
    Domácí se neshodli v rozehrávce a zakázané uvolnění vrací hru před Sedláčka.

04:40
    Nedorost přejel modrou útočnou dříve než puk a píská se ofsajd.

05:14
    Postavení mimo hru se píská také na druhé straně.

05:45
    Po kvalitním začátku tempo zvolnilo. Zakázané uvolnění domácích.

06:36
    Knotkova střílená přihrávka prolétla brankovištěm, nikdo z domácích ji usměrnit nedokázal.

07:11
    Hosté poprvé pod výraznějším tlakem. Nakonec Novák vyváží puk do bezpečí.

07:35
    Polodna našel před brankou najetého Nedorosta, ten ale v dobré pozici puk promáchnul.

08:10
    Polodna schoval svou střelu za Malinského, puk ale mířil vedle.

08:41
    Trochu to vypadalo, jako kdyby domácí hráli přesilovku, ani z této akce ale nakonec nebylo vůbec nic.

09:31
    Daleckého střela mířila mezi betony, Jarina si ji však pohlídal.

09:40
    První vyloučení. Jiří Charousek (KAD) - 2 minuty, podražení.

09:55
    Nouza střílel od modré a před Jarinou to doslova vřelo. Nakonec vše končí dlouhým odpalem Malinského.

10:34
    Písek je zpátky ve třetině.

10:57
    Písečtí si tak dlouho předávali kotouč, až se jej zmocnil Szakal a okamžitě vyhazuje.

11:30
    Písek právě vstřelil branku!
    Nouzovu střelu od modré čáry Jarina neudržel. Dorážku Nedorosta ještě kryl, následný příklep TOMÁŠE KNOTKA ale vykrýt nedokázal a puk zamířil pod horní tyčku. Asistence: David Nedorost, Tomáš Nouza.

12:32
    Domácí jsou po vstřelené brance hodně aktivní. Jarina má plné ruce práce.

13:32
    Antončík sám před kadaňskou brankou, střelu mezi betony zkušený brankář chytá.

13:55
    Další nebezpečná dorážka před hostující brankou.

14:19
    Bude se vylučovat na straně domácích. Tomáš Nouza potrestán za nedovolené bránění.

14:45
    Bombic chtěl vystřelit od modré, rána mu ale vůbec nesedla.

15:00
    Puk končí pod výstrojí píseckého brankáře a vhazovat ser bude po pravé ruce brankáře Sedláčka.

15:10
    Písečtí vyhráli buly a vyhodili puk z pásma.

15:51
    Jarina riskantně vyjel až k modré čáře, udělal ale dobře. Díky skvělé reakci zabránit samostatnému nájezdu Luňáka.

16:19
    Písek hraje v plném počtu.

16:38
    Zakázané uvolnění Kadaně.

17:17
    Jiří Charousek (KAD) - 2 minuty, vysoká hůl.

17:20
    Vhazování před kadaňskou brankou se zopakuje.

17:51
    Písečtí už dlouhou dobu kombinují, zatím se ale nikdo neodhodlal ke střele.

18:12
    Hosté vyhazují.

18:40
    Všetečka se po Dvořákově střele dostal k dorážce, z úhlu ale trefil puk jen do výstroje brankáře Jariny.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:14
    Na Dvořáka zívala prázdná branka když se Jarina nestihl přesunout. Písecký bek ale vybídnutou šanci prováhal.

20:00

První část je u konce. K vidění byla zatím pouze jediná branka. Ve dvanácté minutě se přesně trefil domácí Knotek. Uvidíme, co přinese další průběh. Prostřední dějství by mělo začít přibližně v 18:18.

20:01

20:20
    Antončíkova střela končí v lapačce brankáře Jariny.

20:46
    Domácí vyhráli buly a Luňák střílel z kruhu. Jarina opět bez problému chytá.

21:18
    Domácí jsou na začátku druhé třetiny hodně aktivní. Nouza si sjel s pukem před branku, střelu švihem Jarina pohotově kryje.

22:21
    Domácí špatně rozehráli a málem si také dost zavařili. Nikdo z hostujících hráčů ale drobné zaváhání nevyužil.

23:00
    Novákova střela sražena do ochranné sítě.

24:22
    Střelu od modré Sedláček jen vyrazil před sebe a Stehlík byl teď hodně blízko. Písecký brankář se však stačil bleskově přesunout.

25:34
    Domácí teď skoro minutu obléhali branku soupeře, ani tentokrát ale převahu Jihočeši zúročit nedokázali.

26:12
    Nedorost se díky dobrému pasu od Lukáče dostal do poměrně dobré střelecké pozice. Puk mu ale přeskočil hokejku.

27:02
    Nahození Skořepy raději Sedláček přikryl pod lapačku.

27:16
    Skořepa opět pálil, ale ani tentokrát si na Sedláčka nepřišel.

28:01
    Domácí uháněli na branku soupeře v přečíslení, ale zase z toho nic nebude.

31:10
    Ferebauer se hnal sám na branku a byl podražen. Nařízeno trestné střílení.

31:10
    A domácí vedou o dvě branky. JIŘÍ FEREBAUER uspěl kličkou do bekhendu.

32:26
    Písečtí jsou při chuti i nadále. Nouzovu střelu švihem však Jarina chytá.

33:32
    Stoklasa se dral s pukem před píseckou branku. Nakonec volil střelu švihem. Sedláček puk vyrazil do sítě nad brankou.

34:09
    Ferebauer (PIS) - 2 minuty, hákování.

34:28
    Zacpálek vyhazuje puk přes všechny čáry.

35:20
    Domácí velmi dobře brání, hostům se zatím nedaří Sedláčka výrazněji ohrozit.

36:01
    Prudká střela z Charouskovy hole končí v náruči píseckého brankáře.

36:09

36:23
    Hosté přidali na aktivitě. Kůsova střela ale také končí jen u pozorného Sedláčka.

36:41
    Sedláček přizvedl hokejku do obličeje útočníka Stoklasy a domácí se budou opět bránit.

37:08
    Stehlík napřáhl na modré čáře a ostrou střelu Sedláček zkrotil v lapačce.

37:26
    Polákova střela končí rovněž v lapačce.

37:52
    Obrovský závar před píseckou brankou. Sedláček nevěděl, kde je kotouč, Polák ale ležícího brankáře zblízka nepokořil.

38:36
    Lukáč vyhazuje kotouč a návrat pátého domácího hráče do hry už se blíží.

38:41

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:42
    Kůsova střela švihem končí v náruči domácí gólmana.

40:00

Také ve druhé třetině byla k vidění pouze jedna branka a opět lovil puk z vlastní klece hostující Jarina. V posledních minutách druhé třetiny ale hosté dali jasně najevo, že o body dnes ještě zabojují. Uvidíme, co přinese poslední dvacetiminutovka.

40:01

40:17
    Zakázané uvolnění domácích.

40:52
    Nouzova střela z úhlu končí u Jariny v lapačce.

42:00
    Domácí jsou na začátku poslední třetiny aktivnější. Jarina úspěšně čelil hned dvěma pokusům.

42:29
    Trma vrma před Jarinou. Nakonec skončil puk na brance.

42:48
    Vaniš dorážel puk před Jarinou, hostující brankář hosty dnes opravdu drží.

43:08
    Snad poprvé si sáhl na puk ve třetí třetině také Sedláček. Střelou ho zaměstnal Stehlík.

44:23
    Dvořák byl sám před Jarinou, celou akci ještě křížnou přihrávkou přenesl na Slavíka, druhý jmenovaný ale mířil jen do ležícího Jariny.

45:17
    Puk před Sedláčkem. Písecký brankář zalehl kotouč a vhazovat se bude před jeho brankou.

45:59
    Révay (KAD) - 2 minuty, hákování.

46:06
    Szakal vyhazuje puk z pásma.

46:31
    Po Nouzově přihrávce pálil bez přípravy Slavík, Jarina se stačil přesunout.

47:14
    Dvořák chyboval na modré a hosté se opět osvobodili.

47:39
    Do skákavého kotouče udeřil Zacpálek a Jarina schoval puk v lapačce.

47:59
    Tým Kadaně hraje v plném počtu.

48:24
    Antončík hledal Daleckého před brankou, druhému jmenovanému ale uskočil puk.

49:44
    Hosté se snaží pálit z jakékoliv pozice, Sedláček ale působí hodně sebejistým dojmem.

50:39
    Vanišova střela golfovým úderem mířila mimo tyče.

51:50
    Domácí už se přestávají tlačit vpřed a raději se soustředí na pozornou obranu.

52:50
    Schmidtova střela nápřahem končí v lapačce píseckého brankáře.

54:38
    Pomalu ale jistě se blíží konec, tlak hostů do branky ale zatím nevidíme.

55:20
    Šance pro hosty. David Všetečka (PIS) 2 minuty, držení.

55:51
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A hosté přesilovku využívají. Střelu Skořepy od modré čáry tečovat TOMÁŠ BURSÍK a puk prošel pod výstrojí brankáře Sedláčka. Asistence: Jiří Charousek, Zdeněk Skořepa.

56:17
    Zakázané uvolnění Písku.

56:52
    Hosté si plány komplikují. Schmidt potrestán za vražení na hrazení.

57:21
    Knotek se snažil protlačit mezi dvěma kadaňskými beky, těžký úkol se mu ale nezdařil.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Písek v útočném pásmu.

58:45
    Puk zašlápnut v rohu za píseckou brankou.

58:45
    Před vhazováním v písecké třetině si hosté berou oddechový čas.