Frýdek-M. – Uh. Hradiště 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 6:4 (kon.) | Lev Benešov – Řisuty 1:0 (kon.) | Bílina – Klatovy 4:5 (kon.)
Chotěboř – Technika Brno 3:18 (kon.) | Kobra – Milevsko 2:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HK Nový Jičín
Sobota 04.02.2012, 17:002. liga skupina Východ

54:56
    Šrámek bleskově uprchl z branky, protože se bude opět vylučovat. Za podražení jde pykat Coufal (PRE).

51:47
    Tomášek (NJI) vyhodil kotouč z obranného pásma mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

49:01
    Domácí půjdou na minutu do tří! Menší trest dostal také Vlček (PRE).

48:02
    Přesilová hra nyní čeká na soupeře Zubrů. Hákováním se provinil Brančík (PRE).

44:52
    Vyloučen je Chvostek (NJI) za sekání. Zubři se ale sami připravili o delší přesilovku v pěti proti třem.

43:27
    Přerov si nyní zahraje přesilovku. Za hákování odjel posedět na trestnou lavici Brynecký (NJI).

38:36
    A další trestné minuty přicházejí hned vzápětí. Ferenc (PRE) a Chvostek (NJI) jsou vyloučeni za hrubost.

38:23
    Přerov ale špatným střídáním dává Novému Jičínu další přesilovku. Trest za hráčskou lavici odsedí Coufal (PRE).

37:01
    Nyní budou pykat domácí. Po hákování Brančíka (PRE) si Nový Jičín zahraje přesilovku.

35:00
    Až teď zazněl hvizd hlavního rozhodčího. Vyloučen je Hradil (NJI) za podražení.

19:05
    Vyloučen je Slavík (NJI) za podražení.

13:50
    Podruhé se dnes bude vylučovat, ale tentokrát na straně Zubrů. Za hákování je potrestán Sedlák (PRE).

04:36
    Ale hosté budou pykat a domácí Zubry čeká díky tomu přesilovka. Vyloučen je Tomášek (NJI) za podražení.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 8. Ditrich (Brančík), 21. Sedlák (Kolařík, Sakrajda), 40. Brančík (Ditrich) - 38. Chvostek (Štěpják, Slavík)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Sklenář, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Tomeček - Kolařík, Sedlák, Sakrajda - Ditrich, Coufal, Brančík - Hanák, Menšík, Kotásek - Kolář, Kočara, Dostálek
    HK Nový Jičín: Šrámek (K. Gebauer) - Andrýsek, Pelikán, Brynecký, Skaloš, Horák, Hruška, Tomášek, Martinčík, Hradil, Macháček, R. Gebauer, Štěpják, Petružálek, Slavík, Gulda, Zedník, Chvostek, Uhlár

Rozhodčí: Held - Kika, Trunečka