Janov – Lazio 3:2 (kon.) | AC Milán – Neapol 0:0 (kon.) | Palermo – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Lecce – Bologna 0:0 (kon.) | Novara – Cagliari 0:0 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Juventus – Siena 0:0 (kon.) | Fiorentina – Udinese 3:2 (kon.) | AS Řím – Inter 4:0 (kon.)
Palermo FC
2:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 05.02.2012, 15:00Italská Serie A

A je dobojováno. Hráči Palerma porážejí v dnešním utkání Bergamo 2:1. V druhém poločase nejdříve zvýšil na rozdíl dvou branek Budan, ale hned za pár minut snížil dvoubrankový rozdíl Moralez. Bergamo které hrálo od 27. minuty o 10 lidech bojovalo o remízu, ale nakonec se jí nedočkalo. Náhradní brankář Frezzolini předvedl mnoho parádních zákroků a celou dobu držel Bergamo ve hře.
    Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů napočtenou.
    (16:56:57)

90+4
    Viviano výborně chytil centr Moraleze.

90+4
    Donati šetřil čas na útočné polovině, ale brzy míč ztratil.

90+3
    Donati z dálky těsně míjí branku Bergama.

90+1
    Iličič se řítil sám na brankáře Bergama Frezzolini, ale situaci nevyřešil vůbec dobře a slabě vystřelil do místa, kde byl brankář Frezzolini, který znovu výborně zasáhl.

90
    Rozhodčí přidá 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Za tvrdý skluz dostává žlutou kartu hráč Palerma Mantovani.

89
    Střelu Miccoliho z velké dálky chytá bez potíží brankář Frezzolini.

88
    Palermo nyní drží míč a vrhá se do útoku.

87
    A mohlo být vyrovnáno. Centr z rohového kopu odhlavičkoval Silvestre jen k Moralezovi, který se obtočil kolem obránce a vystřelil těsně nad branku.

86
    Bergamo bude zahrávat rohový kop.

84
    Hráči Bergama přidali a zatlačili Palermo na jejich polovinu.

83
    Žlutou kartu dostává záložník Bergama Cigarini.

82
    Obránci Bergama míč odkopli až na soupeřovu půlku.

81
    Iličičův centr odvrací Lucchini jen do zámezí.

80
    Před dotírajícím Marilungem odehrál brankář Viviano míč do autu.

79
    Kombinaci Bergama ukončil střelou zpoza vápna Morales, mířil ale jen do prostoru, který stráží brankář Palerma Viviano, který si s jeho pokusem poradil.