Janov – Lazio 3:2 (kon.) | AC Milán – Neapol 0:0 (kon.) | Palermo – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Lecce – Bologna 0:0 (kon.) | Novara – Cagliari 0:0 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Juventus – Siena 0:0 (kon.) | Fiorentina – Udinese 3:2 (kon.) | AS Řím – Inter 4:0 (kon.)
Palermo FC
2:1 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 05.02.2012, 15:00Italská Serie A

A je dobojováno. Hráči Palerma porážejí v dnešním utkání Bergamo 2:1. V druhém poločase nejdříve zvýšil na rozdíl dvou branek Budan, ale hned za pár minut snížil dvoubrankový rozdíl Moralez. Bergamo které hrálo od 27. minuty o 10 lidech bojovalo o remízu, ale nakonec se jí nedočkalo. Náhradní brankář Frezzolini předvedl mnoho parádních zákroků a celou dobu držel Bergamo ve hře.
    Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů napočtenou.
    (16:56:57)

90+4
    Viviano výborně chytil centr Moraleze.

90+4
    Donati šetřil čas na útočné polovině, ale brzy míč ztratil.

90+3
    Donati z dálky těsně míjí branku Bergama.

90+1
    Iličič se řítil sám na brankáře Bergama Frezzolini, ale situaci nevyřešil vůbec dobře a slabě vystřelil do místa, kde byl brankář Frezzolini, který znovu výborně zasáhl.

90
    Rozhodčí přidá 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Za tvrdý skluz dostává žlutou kartu hráč Palerma Mantovani.

89
    Střelu Miccoliho z velké dálky chytá bez potíží brankář Frezzolini.

88
    Palermo nyní drží míč a vrhá se do útoku.

87
    A mohlo být vyrovnáno. Centr z rohového kopu odhlavičkoval Silvestre jen k Moralezovi, který se obtočil kolem obránce a vystřelil těsně nad branku.

86
    Bergamo bude zahrávat rohový kop.

84
    Hráči Bergama přidali a zatlačili Palermo na jejich polovinu.

83
    Žlutou kartu dostává záložník Bergama Cigarini.

82
    Obránci Bergama míč odkopli až na soupeřovu půlku.

81
    Iličičův centr odvrací Lucchini jen do zámezí.

80
    Před dotírajícím Marilungem odehrál brankář Viviano míč do autu.

79
    Kombinaci Bergama ukončil střelou zpoza vápna Morales, mířil ale jen do prostoru, který stráží brankář Palerma Viviano, který si s jeho pokusem poradil.

77
    Poslední střídání také u Bergama, odchází Gabbiadini, přichází Marilungo.

76
    Palermo potřetí střídá, ze hry odejde Budan, místo něj přichází Vazquez.

76
    Ošetřený Stendardo se vrací na trávník.

75
    Útok Atalanty zastavuje praporek pomezního rozhodčího oznamující ofsajd.

73
    Po souboji ve vápně bude potřebovat ošetření obránce Bergama Stendardo.

72
    Aktivní Iličič znovu zatápěl obraně Bergama, ale k žádné šanci to nevedlo.

70
    Druhé střídání Palerma. Odchází Bertolo, na hřiště se místo něj podívá Acquah.

70
    Iličič hledal před bránou útočníka Miccoliho. obránce Bergama Stendardo ho ovšem výborně pokryl a zamezil průniku míče k němu.

69
    Kombinaci Bergama zastavil faulem Budan.

67
    První střídání domácích, ze hřiště odchází Zahavi, na jeho místo míří Iličič.

67
    Palermo kombinuje v obranné polovině Bergama.

65
    Trenér hostů Colantuono je za protesty vyhoštěn na tribunu.

64
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

63
    Hráči Bergama znovu způsobili závar před brankou Palerma, celou situaci řeší odkopem míče obránce Mantovani.

62
    Cigarini rozehrál standartku špatně, míče se zmocňují hráči Palerma.

61
    Za tvrdý skluz dostává žlutou kartu záložník Palerma Zahavi.

59
    Žlutou kartu dostává záložník Bergama Moralez.

58
    Další obrovská šance Palerma. Miccoli se řítil z úhlu sám na brankáře Frezzoliniho, vystřelil tvrdou ránu, která ale zatřásla jen břevnem!

56
    Bergamo právě vstřelilo branku!

Nedáš dostaneš. Bergamo z ojedinělého útoku snižuje na 1:2. Po centru Carmony se ke střele dostal MAXI MORALEZ, který prostřeluje brankáře Viviana.

54
    To je neúvěřitelné. Obrovský závar ve vápně Atalanty. Budan nejdřívě hlavičkoval do tyče poté střelu Balzerettiho chytil výborně brankář a nakonec Miccoli střílel těsně vedle tyče.

53
    Palermo stále pokračuje v tlaku, obrat Atalanty je asi již nepravděpodobný.

49
    Palermo právě vstřelilo branku!

Po standartní situaci se míč motal v pokutovém území. Nejdříve Silvestre hlavičkoval, ale brankář Frezzolini výborně zasáhl, poté hlavičkoval IGOR BUDAN, ale znovu brankář fantasticky zakročil, proti druhému pokusu Budana už ale neměl šanci.

48
    Pronikajícíjo Miccoliho zastavil nedovoleně Raimondi a dostává žlutou kartu.

47
    První útok Palerma zastavil dobře bránící Lucchini.

46
    Hosté po druhé v dnešním utkání střídají. Místo Schelotta přichází na hřiště Brighi.

46

Druhý poločas za malou chvíli začne. Hráči jsou již připraveni na hrací ploše.

Po prvním poločase vede domácí Palermo 1:0 po proměněné penaltě Miccoliho. Atalanta hraje od 27. minuty v 10 hráčích, protože brankář Consigli byl za svůj penaltový zákrok vyloučen. Palermo mělo po vyloučení další šance na zvýšení výsledku, ale všechny šance chytil náhradní brankář Frezzolini.
    Uvidíme zda v druhém poločase se hostům podaří srovnat a nebo domácí přidají další branky.

Druhý poločas začne přibližně v 16:01.

45+1
    Rozhodčí přidá 1 minutu navíc.

45
    Znovu musel zasahovat brankář Frezzolini proti nepříjemné střele, svojí svatyni nakonec ochránil.

45
    Další standartka z dobré pozice pro Palermo.

44
    Z dálky to zkoušel dnes aktivní útočník Palerma Miccoli, ale špatně sešteloval mířidla a trefuje se jen do reklamních panelů vedle branky.

43
    Střela Carmoniho mimo tři tyče neohrozila brankáře Palerma Viviana.

42
    Hráči Palerma oslavovali druhý gól zbytečně, protože útočník Budan stál v ofsajdu.

41
    Micolli přímo vystřelil přes zeď, ale brankář Frezzolini jeho střelu pod břevno vyráží na roh.

40
    Faul před šestnáctkou Atalanty dává velkou šanci Palermu.

39
    Obránci Palerma si přihrávají míč mezi sebou a zakládají další útok.

38
    Palermo zahrávalo rohový kop, ale obrana Atalanty míč odklidila po centru do bezpečí.

36
    Do šance se dostal útočník Miccoli, který tvrdě z blízkosti vystřelil, ale brankář Frezzolini předvedl výborný zákrok a zachraňuje svůj tým od druhého gólu.

35
    Hráči Atalanty to budou mít teď hodně těžké. Palermo v poklidu kombinuje a nepouští míč hráčů Atalanty.

33
    Tlak Palerma na chvíli zastavil obránce Peluso, který odkopává míč daleko od své branky.

31
    Atalanta nyní dvakrát zahrozila i v deseti hráčích v poli, obrana Palerma ale odolala.

29

Brankář Frezzolini vystihl stranu střeli FABRIZII MICCOLIHO, ale na jeho přesnou střelu k tyči nedosáhl.

27
    Místo vykartovaného Consigliho přichází brankář Frezzolini, který střídá útočníka Tribocchiho.

27
    Červenou kartu za svůj zákrok dostává brankář Consigli.

26
    Palermo bude zahrávat pokutový kop faulu brankáře Consigliho na Miccoliho.

25
    Palermo napadá obránce Atalanty při rozehrávce a dost jim jí ztěžují.

23
    Ballzaretti tvrdě zajel na útočné polovině do obránce Raimondiho, který se jen těžce zvedá z trávníku.

22
    Po centru Schelotta uklízí míč do autu obránce Palerma Pisano.

21
    Atalanta nyní kombinuje na soupeřově polovině, obrana Palerma je ale do ohrožení své branky zatím nepustila.

19
    Ze standartní situace centorval Donati na hlavu Silvestreho, který jen těsně míjí hlavou horní tyčku branky Atalanty.

18
    Tvrdým skluzem poslal obránce Atalanty Peluso na zem Barreta, rozhodčí zatím pro kartu nesahá.

16
    Palermo nyní aktivnější, nepouští hráče Atalanty k míči.

15
    Míč po Donatiho centru končí v zámezí. Míč do hry uvede brankář hostů Consigli.

14
    Zajímavou standartku mají k dispozici hráči Palerma.

13
    Z něho ale Atalanta nic nevytěžila.

12
    Obránce Atalanty Raimondi výborně skluzem sebral soupeřovi míč a může jít do protiútoku.

11
    V zajímavé pozici by byl Moralez, bohužel byl ale v ofsajdu.

10
    Nepřesný vysoký míč Bertola sbírá ze vzduchu brankář hostů Consigli.

8
    Z rohu zajímavá příležitost. Míč se dostal na hlavu Budana, který míč malinko líznul hlavou a poslal míč těsné levé tyče branky Atalanty

7
    Miccoli se probíjel přes několik protihráčů, nakonec ho o míč připravili, Palermo bude zahrávat roh.

6
    Útočník Atalanty Tribocchi se dostal po centru k hlavičce, byla ovšem pomalá a mířila do prostoru, kde stál brankář Palerma Viviano.

5
    Hráči Atalanty mají nyní více ze hry a zatápějí obráncům Palerma.

3
    Schelotto zkoušel přenést hru na druhou stranu hřiště, ale Moralez míč nezachytil.

2
    Atalanta se zmocnila míče a zakládá útok.

1
    Palermo se vrhlo do utkání naplno, usadilo se na soupeřově půlce a zatápí obráncům Atalanty.

1

Vítejte u Serie A. V dnešním odpoledním utkání se v rámci 22 kola střetne domácí Palermo s Atalantou.
    Domácí Palermo je aktuálně na 9. místě se ziskem 28. bodů. Jeho soupěř Atalanta získala prozatím 23 bodů a je na 14. pozici.
    V minulém kole domácí po litém boji remizovali na hřišti Interu Milán 4:4. Atalanta se naposledy střetla s Cesenou, kterou porazila na jejím hřišti 1:0.
    Favoritem dnešního utkání by měla být domácí Palermo. Uvidíme zda roli favorita dnes potvrdí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.