Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 1:4 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 6:4 (kon.)
Spartak Moskva – Riga 1:2 (kon.) | Lev – Čeljabinsk 2:4 (kon.)

54:36
    Naprostá zbytečnost v podání Radulova. Ten byl faulován a Ufa mohla hrát přesilovku. Místo toho se domácí hokejista pustil do svého soupeře a vyfasoval tak čtyři minuty za hrubost. Ze hry tak jde jak Radulov, tak Nilsson, jeho trest ovšem činí pouze dvě minuty. Je z toho tak přesilovka pro Novgorod.

38:45
    Přesilovou hru si po čase vyzkoušejí také hráči v bílých dresech. Faulem se provinil domácí Gimajev.

35:32
    Za sekání putuje na dvě minuty ze hry Varnakov a domácí fanoušci skandují "šajbu, šajbu".

29:40
    Další přesilovka pro domácí. Za podražení Kozlova půjde pykat Makarov.

25:45
    Teď už je hra přerušena. Vyloučeným hráčem je Tjuljapkin. Ufa má jedinečnou možnost dostat se poprvé v duelu do vedení a dokonat tak obrat ve skóre.

19:48
    Dvouminutový trest vyfasoval hostující Potapov. Ufa tak pravděpodobně začne druhou třetinu přesilovou hrou.

11:42
    Radulov jde opět na trestnou lavici. Využijí hosté z Novgorodu také svou další přesilovou hru?

09:02
    Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni Petrov s Radulovem. Dvouminutový trest dostává také Saprykin a Novgorod si tak zahraje přesilovou hru.

00:55
    Současné vyloučení na obou stranách. Na domácí straně je to Saprykin, na straně hostů pak Petrov.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 20. Platonov (Kondratěv), 21. Grigorenko, 28. Svitov (Gimajev, Mirnov ), 29. Radulov, 33. Pihlström (Koltsov), 60. Mirnov (Pihlström, Saprykin) - 10. Varnakov, 14. Varnakov (Nilsson), 33. Galuzin, 42. Potapov (Thörnberg , Jevsejenkov)

Salavat Julajev Ufa: Jersberg - Proškin, Aťjušov, Kondratěv, Blaťák, Nakládal, Gimajev, Isangulov, Grigorev - Saprykin, Radulov, Grigorenko - Zinovjev, Platonov, Trubačev - Mirnov, Kozlov, Svitov - Pihlström, Koltsov, Sčastlivyj
    Torpedo Nižnij Novgorod: Bespalov (29. Tuokkola) - Tjuljapkin, Hietanen, Petrov, Varlamov, Vasiljev, Jevsejenkov, Rozin - Potapov, Makarov, Thörnberg - Krikunov, Varnakov, Hirschovits - Gorbunov, Zajnulin, Nilsson - Valujskij, Galuzin, Romanovskij