Klášterec nO – Lev Benešov 4:3 (kon.) | Řisuty – Klatovy 2:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:2 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 6:2 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 1:2 (po s.n.)
Havířov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Přerov – Opava 6:3 (kon.) | Prostějov – Vsetín 2:1 (po pr.)
Trutnov – Kolín 5:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
AZ Havířov
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 18.02.2012, 17:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Play-off 2. ligy, skupina Východ

Z Havířova Vám přeji hezký zbytek večera. Napočtenou. (19:24:32)

V prvním utkání série se raduje domácí Havířov. Začátek utkání patřil Havířovu, hra se ve druhé periodě vvyrovnala a viděli jsme boj o každý milimetr ledu. Drtivou třetí třetinou, kdy se trefil podruhé Sztefek a dvakrát Říčka, si AZ zajistil výhru 4:1.

60:00

58:46
    Ondřej Sluštík je po levém křídle sám na Danečka a havířovský gólman si lehl do střely a puk podržel.

57:56
    Láníček odjel do kabiny a nastupuje Jagoš.

57:56
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, Havířov využil přesilovou hru! Robert ŘÍČKA se dostal k puku a ostře prostřelil od modré Láníčka!
    Asistence: David Klimša.

56:40
    Havířov teď kombinoval až do prázdné branky. Nevyšlo to!

56:30
    A opět se bude vylučovat. Tomáš Jindřich dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

55:40
    Hosté nedali 3 na 1.

54:13
    Krisl z modré minul branku.

53:16
    Gogolka putuje na trestnou lavici, dvě minuty za nedovolené bránění.

52:31
    Balčík vystřelil a Jan Daneček puk tečoval těsně před Láníčkem, ten si ale puk ukryl do lapačky a ještě rozehrál.

52:10
    Potočný byl natlačen na bránu hostů, hra je přerušena.

Dnešní utkání sleduje 2 416 diváků.

51:19
    Ke kotouči se v rohu útočné třetiny dostal Robert ŘÍČKA a vyjel si až před Láníčka, kterého prostřelil střelou k tyči!
    Bez asistence.

50:10
    Ondřej Sluštík tečoval kotouč, ale pouze do Danečka.

49:24
    Nyní nevidíme větší šance ani na jedné straně.

47:46
    Brezani pouze do Láníčka.

47:07
    Michal Sztefek vystřelil přímo do lapačky Láníčka, který si zákrok patřičně užil.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 19. Sztefek (Potočný, Krisl), 44. Sztefek (Potočný), 52. Říčka, 58. Říčka (Klimša) - 19. Škatula (Hrubý)

AZ Havířov: Daneček (Vrba) - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Deutsch, Zientek M., Lhotský, Pechanec, Maruna, Sztefek, Potočný, Daneček J., Říčka, Klimša, Brezani, Kraft, Pavlas, Kopún
    HC Frýdek-Místek: Láníček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Gajda, Kudláček, Měkýš, Kocurek, Mach, Krutil, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Škatula, Sluštík O., Gogolka, Majling, Mareček, Gančarčík, Hrubý, Sluštík J.

Rozhodčí: Vaněk - Hanzlík, Štěpán