Lecce – Siena 4:1 (kon.) | Novara – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Janov – Chievo 0:1 (kon.)
Cesena – AC Milán 1:3 (kon.) | AS Řím – Parma 1:0 (kon.) | Udinese – Cagliari 0:0 (kon.)
Palermo – Lazio 5:1 (kon.)
AS Řím
1:0 (1:0)
Parma Calcio 1913
Neděle 19.02.2012, 15:00Italská Serie A

90+2
    Další dobrou šanci zahodil Marquinho, který pálil z podobné pozice jako před chvílí Lamela.

89
    Seriál střídání nám uzavře Bojan, který putuje na hřiště za zraněného Boriniho.

89
    Totti poslal míč do běhu Lamelovi, který ve výborné příležitosti trefil jen gólmana.

84
    Musacci rozšiřuje řadu hráčů se žlutou kartou.

80
    Na posledních deset minut se do hry podívá Marquinho, zápas naopak skončil pro Pjaniče.

80
    Druhou trefu mohl pro Řím přidat Rosi, svou šanci ale zahodil.

79
    Poslední střídání na straně Parmy. Ze hry jde Jonathan, nahradí jej Biabiany.

70
    Změnu v sestavě připravil také domácí kouč. Do hry posílá Lamelu, zatímco opačným směrem putuje Osvaldo.

70
    Parma opět střídá. Odpočinout si jde Morrone, místo kterého si zahraje Valdes.

53
    Po skvělém pasu se na Stekelenburga řítil Okaka Chuka. Nizozemský brankář si ale připsal skvělý zákrok a pokus soupeře zlikvidoval.

52
    V obrovské šanci se zjevil domácí Osvaldo, z bezprostřední blízkosti brány ale míč za záda Miranteho uklidit nedokázal.

45+1
    Tak nakonec vběhne Okaka Chuka na trávník ještě před přestávkou. Ze hry je stažen Palladino.

38
    Mezi karetní hříšníky se zapisuje Alessandro Lucarelli.

26
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    Gago poslal skvělou přihrávku na FABIA BORINIHO, který přízemní střelou k levé tyči otevírá skóre duelu.

25
    Tentokrát skluz v podání Tottiho, jako by se chtěl Ferrariovi pomstít. Ital vidí rovněž žlutou kartu.

24
    Ferrario srazil k zemi Tottiho a vysloužil si žlutou kartu.

14
    Rozhodčí teď přehlédl evidentní ruku Ferraria a odepřel tak domácím již druhý pokutový kop.